Paylaşım

Türkiye’nin “Tek Teker Arif” Abisi Hayatını Kaybetti!


 

Türkiye'nin yakından tanıdığı ve oğlu milli motosiklet sürücüsü olan Arif Razgatlıoğlu, bu akşam saatlerinde geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi. İşte detaylar...

Tüm Türkiye onu Tek Teker Arif olarak bilirdi. Asıl motosiklet şovmeni olan Arif Razgatlıoğlu, elim bir trafik kazasında hayatanı kaybetti.

Bu akşam saatlerinde meydana gelen kazada Razgatlıoğlu, Alanya’nın Pazarcı Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’nde tali yoldan gelen bir kamyonetle çarpıştı.

Motosiklette o sırada Razgatlıoğlu’nun kız arkadaşı da bulunmaktaydı.

Aldığımız bilgilere göre; sürücünün aşırı hızlı olduğu ve arkada oturan 20 yaşındaki kız arkadaşı Ülkü Özcan‘ın kasksız olduğu söylendi. Kontrolsüz kavşağa girdiği sırada, hıza bağlı olarak, çıkış yapan kamyoneti görmüyor ve kasasına çarpıp oradan refüje sürükleniyor.

Meydana gelen kazada motosikletin ortadan ikiye ayrıldığı bildirildi.

Tek Teker Arif lakablı usta sürücü tüm motosiklet camiasını yasa boğdu. Aynı zamanda Arif Razgatlıoğlu’nun oğlu Toprak Razgatlıoğlu, milli motosiklet sürücüsüdür.

Olay yerinde yaşamını yitiren Razgatlıoğlu’nun çarptığı kamyonet sürücüsü Emniyet Birimleri tarafından göz altına alındı.

Paratic.com olarak Arif Razgatlıoğlu’na Allah’tan rahmet, ailesi ve tüm yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Ve bir daha böyle üzücü kazaların olmamasını temenni ediyoruz…

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın