Yatırım yapmaya başla!

TechArt’ın Porsche Macan’a Hazırladığı Spor Aerokit Paketi!

Alman TechArt, hafif dokunuşlarla yeni bir Macan modifiyesini gösterdi!
TechArt’ın Porsche Macan’a Hazırladığı Spor Aerokit Paketi!

Porsche’nin ikinci süper SUV çalışması Macan‘a güzel bir sportif paket uygulaması olmuş. Alman tuning şirketinin binbir çeşit çalışmalarını, araçlarını hangi şekillere getirdiğinin örneklerini görmüştük. Siyah şerit süslemeleriyle 911 GT3‘ün gövdesinden karbon tasarımlı yeni bir stil ortaya çıkartılmıştı.

Görünüm geliştirme açısından TechArt diğer şirketlere göre bir adım önce diyebiliriz. Birkaç hareketle Porsche’lerde neler yapabileceğini oldukça iyi biliyor. Son Macan çalışması da bunu çok iyi gösteriyor.

Çalışmalarıyla dünya çapında ün kazanan Techart, dediğimiz gibi mini dokunuşlarla Macan’ı süslemiş.

Geniş yapıya sahip tamponun, ızgara kısmı ellenmeden bırakılmış. Yeni Led tiplerinde bir değişim göremedik. Aslında bakıldığın da fazla bir değişime gidilmediğini görmekteyiz. Kapak kısımları siyah piano ile süslenmiş.

Çamurluk kısımlarına gidildikçe çalışmalar başlamış!

Yaklaşık 4 cm bir kalınlığa sahip bantlarla çamurluklar süslenmiş. İşin gerçeği bu kısımda pek tatmin etmedi.

TechArt, Aerokit adını verdiği ilave paketlere jantlardan devam etmiş.

Porsche’de olmayan 21 inç TechArt Formula IV alaşımlı jantlar, sağlam duruş vermiş diyebiliriz.

Macan’ın arka kısmında cam üzerinden yükselen bir spoyler görüyoruz.

Değişen ayna kapakalarına uygun olarak karbon malzemeden yakışan kanat detayı atlanmamış. Ses açısından aracı yükseltecek valf kontrollü dört çıkışlı krom egzoz verilmiş.

Kokpitin bazı parçalarında da TechArt imzalı parçalara rastlıyoruz.

Ele daha iyi oturacak ve marka logosunun değiştirildiği bir 3 kollu direksiyon simidini görüyoruz. Pas pas kısımları ve kapı eşilerine ışıklı TechArt bantları düşünülmüş.

Şirket, isteyenlere Macan’ı belirli güç aralıklarına getirecek paket seçmeye izin veriyor. Ancak Sport Paket olarak geçen performans yükselten işlemlerle Macan’la gelecek güçler bilinmiyor.

Porsche üzerine eklenen karbon parçalar belki arada kaynamış olabilir ancak 21 inç jant tipi, rüzgarlık ve egzoz çıkışları görünmeyecek gibi değil!

Motor konusunda biraz daha açık ve detaylı bilgiler verilseydi çalışmanın geneli olarak daha farklı yorumlar yapabilirdik. Tek diyebileceğimiz güzel olan bir SUV’un tipi fazla bozulmadan sadece bir geliştirmeyle bitirilmiş. Sizin yorumlarınız neler olur?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum