Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

TBB Açıkladı: Deprem Bölgesinde 709 Banka Şubesi Hizmet Veriyor

Deprem bölgesinde hayatın normale dönmesi için çalışmalar sürüyor. TBB bölgedeki banka şubesi ve ATM sayısını paylaştı. İşte detaylar;
TBB Açıkladı: Deprem Bölgesinde 709 Banka Şubesi Hizmet Veriyor
HABER GİRİŞ

Tüm Türkiye’nin derin bir acı yaşadığı ve binlerce can kaybı verdiği deprem felaketi gerçekleştiği günden beri bölgeyi iyileştirmeye yönelik birçok adım atıldı. Hükümet depremzedelere yönelik çalışmalar hakkında bilgiler aktarırken Türkiye Bankalar Birliği (TBB) bölgedeki bankacılık faaliyetleri hakkında açıklama yaptı.

TBB, deprem bölgesinde toplam 891 şubeden 709’unun hizmet vermeyi sürdürdüğünü paylaştı. 3 bin 994 ATM’nin 3 bin 767’sinin aktif olduğu aktarıldı.

TBB Açıkladı: Deprem Bölgesinde 709 Banka Şubesi Hizmet VeriyorKaynak: AA

Bölgede 48 mobil şube ve 86 konteyner şubenin hizmet verdiği, 15 Haziran – 22 Haziran tarihleri arasında 6 şubenin daha çalışmaya başladığı ifade edildi. ATM sayısının 25 adet azaldığı, 17 Şubat – 22 Haziran sürecinde toplam 200 şube, 509 ATM ve 85 adet mobil veya konteyner şubenin devreye alındığı duyuruldu. (AA)

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.