Yatırım yapmaya başla!

Tarzınıza Uygun Lüks Aksesuarları Seçebilmeniz için Küçük Tüyolar

Tarzınıza Uygun Lüks Aksesuarları Seçebilmeniz için Küçük Tüyolar

Şık giyinmek kadar kendi tarzınızı ve farkınızı göstermek de oldukça önemlidir. Bu farkı yaratmamızı sağlayan da kullanmış olduğumuz aksesuarlardır. Giymiş olduğumuz düz bir kıyafeti takmış olduğumuz bir saat ya da bir bileklik ile kolaylıkla canlandırabiliriz. Fakat bazen kendi tarzımızı ortaya koymamızı sağlayan aksesuarları seçerken bazı ufak hatalar yapıyoruz. Ama bu ufak hatalar, binlerce lira ödemiş olduğunuz şık kıyafeti tamamen anlamsız bir parçaya dönüştürebiliyor. Peki, kendimize uygun, tamamıyla mükemmel olan aksesuarları nasıl seçebiliriz?

Tarz açısından herhangi kıyafet, doğru bir aksesuarlar ile kombin edilirse kolaylıkla seviye atlayabilir. Cazibesi ile vücudumuzu kaplayan aksesuarlar hakkında maalesef çok fazla bilgiye sahip değiliz. İltifatları topladığınız kıyafetlerin yanı sıra, kim olduğumuzu dünyaya gösteren aksesuar konusunda da daha fazla bilgi sahibi olmamız gerektiğini düşündük ve sizler için bu keyifli yazıyı hazırladık. İnsanlar daima sizleri dış görünüşünüz ile yargılar. Bu yüzden doğru hikayeyi anlattığınızdan da kesinlikle emin olmanız gerekir.

Renk seçiminin kıyafet açısından oldukça önemli olduğu düşünülürse, 2015-2016 kış mevsiminde tercihinizi nelerden yana kullanacağınızı oldukça merak ediyoruz. Dilerseniz sizlerin de beğeneceğini düşündüğümüz şık aksesuarlara göz atmaya başlayalım.

İşte karşınızda uygun aksesuar seçimindeki küçük tüyolar:

Lüks Aksesuar Seçiminin İncelikleri

Lüks Aksesuar Seçiminin İncelikleri - UNO de 50 Yüzük BileklikDoğruyu söylemek gerekirse hiçbir zaman soğuk renkler öncü ve isyankar eğilimleri ile en büyük koleksiyonlarda bu kadar popüler olmamışlardı. Çevremizdeki her şey ana hatları ile bizleri geçmişe götürecek, doğru miktarda detaylar yeni standartlar olarak bizleri sadelik ve minimalizme ulaştıracaktır. Bu vizyon ile mükemmel uyuma sahip UNO de 50 firmasına ait Altın Koleksiyonu’nu keşfettik. İspanyol takı markası, ustalık ile hazırlanan parçaları renk paletinin tamamı ile karıştırıyor.

MODA SEKTÖRÜNÜN EN PAHALI ve LÜKS 14 MARKASI İÇİN TIKLAYIN.

Altın kaplama yüzük, benzersiz yüzü ve duman renkli üçgen şeklindeki swarovski kristal ile sizleri oldukça zarif hissettirecektir. Taktığınız her yüzük, öncelikle çevrenizdekilere kendinizi göstermeyi başarmalıdır. Ayrıca takan kişinin karakteriyle de uyum içerisinde olmalıdır. En önemlisi de sizin beğenmeniz. Parmağınızdayken kendinizi daha alımlı hissetmelisiniz.

Lüks Aksesuar Seçiminin İncelikleri - UNO de 50 Kış ModasıGörünümünüzü tamamlamak için benzer bir yöntem ile bir bilezik kullanmanızı da öneririz. Ayrıca yüzük ile aynı malzemeden yapılan kalın ya da basit bağlantılı bilezik ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Bu marka diğer aksesuarlarınız ile uyum sağlayabilecek, kadınlar için çeşitli orijinal kolyeler de sunmaktadır.

Lüks Aksesuar Seçiminin İncelikleri - Ayakkabı TercihiIşıltınızı tamamlamak için ayakkabı hakkında endişelenmeniz yersiz. Ayakkabıların sizi güçlendirmesi ve giymediğiniz zaman rahatsız olmanız gerekir. Hedefinize ve nedenine bağlı olarak hangisinin işe yarayıp, hangisinin yaramayacağını çözmelisiniz. Pratik bir kural olarak; asla çok yüksek olmasın ve ayakkabılar ile elbiseyi eşleştirecem diye de kendinizi parçalamayın. Eşleşmesine gerek yoktur, ama en azından kıyafetinizi tamamlamalıdır.

Lüks Aksesuar Seçiminin İncelikleri - Güler Yüz ve Öz GüvenDavet edildiğiniz yere gitmeden önce, herhangi bir kadının “onsuz” dışarıya çıkmaması gereken bir aksesuar daha var, gülümseme ve öz güven! Onlarsız tüm kıyafetler bir birinden ayrılabilir ya da onlarla kıyafetler inanılmaz bir kombin olarak bir araya getirilebilir. Kıyafetinizi giydiğiniz ve aksesuarlarınızı taktığınız zaman, kişiliğinizi yansıttığından ve dünyayla uyum sağladığından emin olun yeter…

Her kadının güzel olduğunu hatırlatan klişe bir cümle vardır, hatırladınız değil mi? Aslına bakarsanız bu cümlenin doğruluğunu kanıtlayan birçok örneği çevrenizde görebilirsiniz. Dünyada her şey bir uyum içerisinde varlığını sürdürür. Önemli olansa bunu yakalamayı bilmek. Ne dersiniz, bu çok da zor olmasa gerek. Bu arada, sizler yaptığımız kombine ne gibi aksesuarlar katabilirsiniz? Yorumlarınızla bize ortak olursanız seviniriz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum