Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Tanınmış Analist ICON’dan (ICX) 40 Kat Fiyat Artışı Bekliyor

Dave the Wave adıyla bilinen tüccar, ICON’da 40 kat artış bekliyor.
Tanınmış Analist ICON’dan (ICX) 40 Kat Fiyat Artışı Bekliyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Bitcoin’in çöküşünü 2019’da 11.600’den 6.400 dolara düşüşünü bilen kripto analisti Dave the Wave, uzun süredir unutulmuş bir altcoin’in patlamaya ve 40 katın üzerinde kazanç elde etmeye hazır olduğunu söyledi. Tüccar sosyal medya hesabından 48.700 takipçisine ICON’un (ICX) yükseliş paterninden çıkıp tüm zamanların en yüksek seviyesini yazdırmak için hazırlık içerisinde olduğunu belirtiyor.

Analist fiyatın yukarıya doğru kırılması halinde nereye kadar çıkacağını keşfetmenin çok zor olduğunu söyledi. ICON, kurumsal blok zincirlerinin halka açık blok zincirleriyle etkileşime girmesine izin veren karma bir blok zinciri platformu olarak kullanılıyor.

Analiste Göre ICX Düşüşünü Sonlandırdı

Analiste Göre ICX Düşüşünü Sonlandırdı
Kaynak: TradingView

Dave’in grafiğine göre, ICON trendini tersine çevirdi ve şu anda kripto varlığını 100,5 dolara çıkarabilecek parabolik bir yükselişin ortasında. Yukarı yönlü bir hareket ile 2,30 dolark mevcut fiyatından %4,270’lik artış yaşanabilir.

Dave ayrıca, BTC açısından kazançlarını en üst düzeye çıkarmak isteyen kripto tüccarları arasında popüler olmayan bir konum olan BTC değerindeki kazançları kovalamak yerine neden ABD doları çiftiyle ticaret yapmayı tercih ettiğini açıklıyor.

ICON platformunda kullanıcılar kod yazabilir ve akıllı sözleşmeler yapabilirler. Yerel tokeni ICX, ICON blok zincirinde oluşan işlem ücretleri gibi ödemeleri yapmak için kullanılıyor.

Güney Kore merkezli Icon Foundation tarafından 2017 yılında kurulan kripto varlığı, Ocak 2018’de 13.16 dolardan, Ocak 2020’de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.01 dolara kadar düşüş yaşadı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%