Yatırım yapmaya başla!

F1 Patronunun Kızı 5 Milyonluk Gardırobunu Aşırılık Olarak Görmüyor!

Formula 1'in eski CEO'su Bernie Ecclestone'un kızı Tamara, gösterişli hayatıyla dikkat çekiyor. Ancak kendisi, yaşam tarzının hiç de "aşırı" olmadığını savunuyor!
F1 Patronunun Kızı 5 Milyonluk Gardırobunu Aşırılık Olarak Görmüyor!

Zenginlerle fakirler arasındaki uçurumun giderek büyüdüğü günümüzde, bazıları yiyecek ekmeği zor buluyor, bazıları ise servetini milyonluk zevkler için harcıyor. Ve bu durum, pek çoğumuzun sinirlerini bozuyor ya da lüks yaşamlara imrenerek bakmamıza yol açıyor.

Sonuçta; pek çok kişinin maddi sorunlarla başa çıkmak için canını dişine takarak mücadele verdiği çağımızda, birilerinin para içinde yüzmesi insanın içine dokunuyor. Neticede; yeryüzündeki varlıkların yarısı en zengin % 1’lik kesime aitken milyarlarca insan yoksullukla savaşıyor ama birileri de parayı nereye harcayacağını şaşırıyor! Tıpkı “görgüsüz” gibi sıfatlarla itham edilen Tamara Ecclestone gibi!

Yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarla gündeme oturan Tamara Ecclestone, ne kadar zengin olduğunu göstermeyi seviyor.

Bye Boslo

Tamara Ecclestone Rutland (@tamaraecclestoneofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yani kendisinin mütevazılığı zenginliğinden önce gelen ünlüler ile uzaktan yakından alakası yok! Aksine, lüks yaşam tarzını sere serpe yaşayan Floyd Mayweather, Dan Bilzerian gibi kişiliklerin bulunduğu grupta yer alıyor.

Instagram’da 280 binin üzerinde takipçisi olan Tamara’nın serveti milyarder babasından ve eşinden geliyor.

Tamara Ecclestone Eşi ile BabasıZira o, Formula 1 Başkanı ve CEO’su olan milyarder Bernie Ecclestone’un 3 kızından bir tanesi! Anlayacağınız; doğuştan şanslı! Ve açıkça görüldüğü gibi zenginliğini insanların gözüne sokmaktan fazlasıyla hoşlanıyor. Hatta bununla da kalmayıp, yaptığını savunuyor.

Mesela; daha geçtiğimiz günlerde 5 milyon pound değerinde olduğunu söylediği gardırobuyla konuşuldu.

Tamara Ecclestone 5 Milyon Pound Değerinde Gardırobu1984 doğumlu Tamara, dünyanın en pahalı markalarından çuvalla ürünün bulunduğu dolabıyla resmen caka sattı. İki ayrı odayı dolduran eşyaların arasında; 72 özel tasarım güneş gözlüğü, 81 Victoria’s Secret pijama takımı, 22 Gucci ayakkabısı, 57 Melissa Odabsh bikinisi, 37 Chanel espadrili gibi saymakla bitmeyecek pahalı ürünler var.

Tamara’s World adında yeni bir reality show programına başlayan milyarder kadın, açıklamalarıyla “yok artık” dedirtmeyi başarıyor.

So excited to share my new show with you, here’s a sneak preview! Ep 1 is on weds at 9pm ITVBe 😘’

Tamara Ecclestone Rutland (@tamaraecclestoneofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Çünkü 5 milyon poundluk dolabı olmasına rağmen tasarruf ettiğini ve aşırı harcamalar yapmadığını söylüyor.

Demek ki 81 adet Victoria’s Secret pijamasına sahip olmak, Tamara Ecclestone’a göre müsriflik değil!

81 adet Victoria’s Secret PijamasıYa da tamı tamına 50 kişinin çalıştığı 57 odalı bir malikanede yaşamak! Evet, inanması zor ama milyarder kadın, babasının kendisine paranın değerini öğrettiğini ve pazarlık yapmayı aşıladığını belirtiyor.

Gerçi baba, Amerika’nın en pahalı evi olarak anılan 123 odalı The Manor’da yaşayınca kızının da 57 odalı bir evde yaşaması gayet normal!

Bernie Ecclestone Evi The ManorTamara Ecclestone 70 milyon pound değerindeki evinde, küçük kızı, milyarder eşi ve 50 tanecik çalışanıyla yaşıyor!

Çünkü evde parlatılması gereken altın kaplama bir küvet, gezdirilecek 9 ya da 10 köpek ve daha pek çok şey var.

Tamara Ecclestone Evi Altın KüvetTıpkı küçük Sophia’nın 10 bin pound değerindeki oyun evinin temizliği gibi! Kısacası; “babam öğretti” dediği para değerlerini gerçekten çok “tasarruflu” kullanıyor. Ve lüks yaşam tarzını “bu benim hayatım” diyerek savunmaktan da geri kalmıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum