Takıntılı İnsanların Meydana Getirdiği 30 Mükemmel Eser

İşini hakkıyla yapan ve takıntılı çalışanların ortaya çıkardıkları şaheserlerini bu galerim de bir araya topladım. Gördüğünüz zaman çok şaşıracaksınız!

Bazı insanlar işlerini baştan savma yaparlar. Ancak kimi çalışanlar için bu söz konusu bile değildir. Onlar işlerini sahiplenerek yaparlar. Bu galerim de sizlere takıntılı insanların meydana getirdikleri mükemmel eserleri göstereceğim.

Çoğumuz işini severek yapıyor. Ancak bazı çalışanlar işlerini ite kaka, zar zor yapıyorlar. Bir de işlerini fazlasıyla özen göstererek yapan insanlar var. Kısa kısa örnekler vererek devam edelim. Kitap dükkanın da çalışan bir personel düşünün. Kolilerde yer alan kitapların raflara sıralanması gerekiyor ya da yere koyulacak. Normal bir personel çok özenmeden yerleştirir geçer kitapları değil mi? Ancak takıntılı bir çalışana verilse bu görev o kitapları tek tek düzenli bir şekilde sıralar. Manav reyonunda çalışan bir personelden söz edelim. Havuçları tezgaha sıralaması gerekiyor. Konu bu ya, alıyor havuçları tek tek sıralı bir şekilde düzenliyor bu kişi. Aşağıdaki listede birazdan sizler de görecekseniz bu takıntılı kişilerin mükemmel eserlerini.

Söz konusu olan bu takıntılı ve düzen hastası çalışan kişilere örnekler vererek devam etmek istiyorum. Kıyafet mağazasında çalışan bir personel düz masaya tişörtleri sıralamış. Bu çok normal bir durum, ama o kişinin ortaya çıkardığı eser bambaşka. Bu tişörtlerin üzerinde çizgi film karakterleri var, o da bunları insanlara göstermek için tek tek sıralamış. Yani o çizgi film karakterlerini gösterir hale getirmiş. Bir diğer personel ise hiç üşenmeden elektrik kablolarını renk renk ayırmış ve teker teker sıralı bir şekilde birbirine bağlamış. Bizim evlerimizdeki ya da iş yerlerindeki elektrik kabloları hep birbirine karışık şekilde. Gerçekten bu çalışanlar işlerini hakkıyla yapıyorlar.

Başka örneklerle devam edelim. Bir market çalışanı içecek şişelerini rafa sıralamış. Evet, bunu marketlerde çalışan çoğu personel yapıyor. Ancak söz konusu takıntılı bir personelse durum öyle olmuyor. İçecek şişelerini tek tek, renk renk, sırasıyla düzenlemiş. Artık bunları can sıkıntısına mı yapıyorlar, yoksa emir alarak mı yapıyorlar, ya da takıntılı oldukları için mi yapıyorlar bilemiyoruz. Ama görünen o ki, çoğu kişi bunları severek ve isteyerek yapıyor. Aşağıdaki listede birazdan bu takıntılı kişilerin mükemmel eserlerini göreceksiniz. Hangisi daha çok ilginizi çekecek çok merak ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Evet, gelin şimdi hep birlikte takıntılı insanların meydana getirdikleri mükemmel eserlerine göz atalım. İşte o ilginç kareler:

Maaşına hemen zam yapın bu personelin.
1

Gerçekten helal olsun…
2

Valeye bahşişi bol verin.
3

Çok iyi olmuş.
4

İşte bu eser ayakta alkışlanır.
5

Yapanın emeğine sağlık.
6

Bir manav reyonu ancak bu kadar kusursuz olabilirdi.
7

Oo süper olmuş.
8

Emeğe saygı…
9

Sanatçıları bile kıskandırır bu eser.
10

Keşke bizim kablolarda böyle olsa.
11

Kusursuz bir eser daha…
12

Ayakta alkışlıyoruz.
13

Can sıkıntısından olsa gerek.
14

Bunu yapanın maaşına zam gelsin.
15

16

Takıntılı bir kişinin mükemmel işçiliği…
17

18

19

Kitaplığın hakkını vermek.
20

21

22

Mükemmel bir işçilik.
23

24

25

26

Disiplinli çalışmak.
27

28

29

30Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı