Yatırım yapmaya başla!

Yaşandığı Bölgede Büyük Tahribata Yol Açan 7 Korkunç Heyelan GörüntüsüDünyanın her bölgesinde gördüğünüzde inanamayacağınız doğa olayları oluşmaktadır. Kasırgalar, sel baskınları ve tsunamiler de bu doğa olaylarının içerisinde yer alıyor. Daha önceki videolarımızda bu doğa olaylarından bahsetmiştik.

Bu olayların dışında bir de toprak kayması veya kaya yuvarlanması olarak adlandırılan heyelanlar vardır. Daha çok dağlık alanlarda meydana gelen bu heyelanlar yavaş yavaş başlar ve birden toza dumana dönüşerek dağı yutar.

Özellikle dağ eteklerinde bulunan yerleşim merkezleri bu olay için oldukça tehlikeli bölgelerdir. Bu videomuzda toprak kaymasının yaşandığı anları sizlerle paylaşıyoruz. Yukarıdaki videomuzda bu görüntüleri izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum