Yatırım yapmaya başla!

Yenilikçi Tasarımıyla Her Koşula Uyum Sağlayabilen Keşif Yatı: TABOO

Dünyaca ünlü yat firmaları tarafından üretilen bazı yatlar ve yelkenliler zorlu koşullara uyum sağlayamayabiliyorlar. İşte karşınızda en zorlu çevre ve hava şartlarında bile zorlanmadan yoluna devam edebilen lüks keşif yatı, TABOO:
Yenilikçi Tasarımıyla Her Koşula Uyum Sağlayabilen Keşif Yatı: TABOO

Genellikle lüks olanakları ve estetik tasarımlarıyla hayranlık uyandıran süper yatlar, şimdilerde güçlü ve dayanıklı yapılarıyla da ön plana çıkıyorlar. Her koşula uyum sağlayabilen bu canavarlar, denizlerin öfkeli kükreyişlerine kafa tutuyorlar. Aynı zamanda fırtınalara, kasırgalara ve buzlarla kaplı denizlere de baş kaldırıyorlar. Bu süper yatlar, sahiplerine lüks olanaklar içinde güvenli bir seyahat imkanı tanıyorlar.

Geçmişte, gizemli suları keşfetmek için dayanıklı ve devasa yapılara sahip gemiler üretilirdi. Şimdi ise üretilen gemilerin boyutları küçültüldü. Bu güzelliklerin içleri lüks imkanlarla donatılarak, yüzen ev haline dönüştürüldü. Ayrıca dayanıklı yapılarından daha çok estetiğe önem verildi. Gill Schmid Design ve Tim Dempers Studio tarafından inşa edilen TABOO, etkileyici görünümüyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Lüks olanaklarına, dayanıklılığını da ekleyerek, keşfedilmeyi bekleyen kutuplarda bile sorunsuz bir şekilde hareket edebiliyor.

Şimdi dilerseniz TABOO adındaki bu dayanıklı ve lüks yat modeliyle heyecan dolu bir maceraya yelken açalım.

Dayanıklı ve Gelecekten Gelen Tasarımıyla Kusursuz Bir Keşif Yatı

Dayanıklı ve Gelecekten Gelen Tasarımıyla Kusursuz Bir Keşif YatıHer iki Kutup’un da zorlu çevre şartlarına uygun bir yat olarak tasarlanan TABOO, sahip olduğu her özellikle, yenilikçi bir yat modeli olarak karşımıza geliyor. Gill Schmid Design ve Tim Dempers Studio’nun işbirliği sonucunda meydana getirilen bu 90 metrelik süper yat, geleceğe ait tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Modern ve sofistike görünüme kavuşan bu keşif yatında konfora önem verilmiş. En az Cloudbreak keşif yatı kadar sahip olduğu olanaklarla, deniz aşıklarını kendisine hayran bırakmayı başaracak gibi duruyor.

Sayısız Olanakla Donatılmış Lüks İç Mekanı

Sayısız Olanakla Donatılmış Lüks İç MekanıTam donanımlı bir keşif yatı olarak karşımıza gelen TABOO, bünyesinde barındırmış olduğu bir deniz uçağı, helikopterleri, denizaltı, amfibi araç, süper araba ve sıcak hava balonlarıyla eğlenceli bir seyahat imkanı sunuyor. Aynı zamanda gece kulübü, açık hava yemek alanı, çift katlı plaj kulübü ve cam havuzuyla da kusursuz yapısını daha da etkileyici hale getiriyor. Ayrıca VIP süitlerin etrafını çevreleyen beyaz panoramik camlar, yat sahiplerini ve misafirlerini kusursuz bir manzarayla buluşturuyor.  

ETKİLEYİCİ TASARIMLARA SAHİP LÜKS YATLAR VE YELKENLİLER İÇİN TIKLAYIN.

TABOO Süper Yatıyla Konfor Dolu Bir Seyahat

TABOO Süper Yatıyla Konfor Dolu Bir SeyahatTABOO adı verilen bu süper lüks yat, ana ve üst güvertede yer alan yüzme havuzları, iki kata yayılmış geniş salonu ve plaj kulüpleriyle eğlence alanlarını daha da genişletiyor. Geniş bir spor salonu, bakım merkezi, kokteyl salonu, yazlık evi andıran kıç kısmı ve kumarhanesiyle de hayranlık uyandırıyor.

Özel ofislerin ve devasa salonların yanı sıra 26 misafirin ve 40 mürettebatın konforlu bir şekilde konaklamasını sağlayan lüks kamaralar da yatın kusursuz yapısını tamamıyla gözler önüne seriyor.

Deniz tutkunlarını sahip olduğu özellikleriyle mest etmeyi başaran TABOO süper yatı, mavi gezegenin en uç noktalarına ulaşmak isteyenlerin sahip olmak isteyecekleri benzersiz bir deniz aracı olarak karşımıza geliyor. Akılalmaz olanaklarıyla da dayanıklı yapısını tamamlayan bu benzersiz yat modeliyle kusursuz bir maceraya ne dersiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum