Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Swipe Coin (SXP) Haftalar Süren Sessizliğin Ardından Yükselişini Hızlandırdı

SXP’nin 2.9 dolar seviyelerindeki durgun seyri yukarı yönde ivmelendi.
Swipe Coin (SXP) Haftalar Süren Sessizliğin Ardından Yükselişini Hızlandırdı

Swipe coin uzun zamandır yatırımcıların büyük beklentilere sahip olduğu ancak durgun seyreden bir kripto para olarak biliniyor. Günlük grafikte son veriler SXP’nin yönünü yukarı çevirdiğini gösteriyor.

Kripto para yazım itibariyle yüzde 12 yükselişle değerini, 3.30 dolara kadar yükseltti. 2.9 – 2.8 dolar seviyesinden işlem gören kripto paranın değer artışında, Swipe CEO’su Joselito Lizarondo’nun yaptığı paylaşım önemli rol oynadı.

SXP 3.30 doları geçti
Kaynak: piyasa.paratic.com

Lizarondo paylaşımında SXP’nin altyapısına yönelik geliştirmelerden bahsetti. Swap v1′ akıllı sözleşmeleri artık ana ağlara yerleştirildiğini söyleyen CEO, kullanıcı arayüzünde geliştirmelerin yapılacağını belirtti.

Kaynak: Twitter

Kripto para tüm zamanların en yüksek seviyesine geçtiğimiz yıl ağustos ayında 3.99 dolar ile ulaşmıştı. O seviyeden sonra grafikte uzun bir fitil oluşturan Swipe, Aralık ayında 0.55 dolara kadar geriledi. Bu seviyede dibi gören SXP, istikrarlı bir şekilde yukarı yöndeki hareketini hızlandırdı.

21 Şubat’ta SXP önemli ölçüde toparlanmayı ve 3,90 dolarlık direnç bölgesine ulaşmayı başardı. Ardından gelen düşüş SXP’yi 1,80 dolarlık destek bölgesine itti. SXP uzun zamandır bu iki seviyenin arasında işlem görüyor. Teknik göstergeler SXP’nin yükseliş yönünü doğruluyor. Bazı analistler kripto paranın yatay seviyenin üzerine çıkması halinde 5 dolara ulaşacağını düşünüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum