Yatırım yapmaya başla!

Suyun Üzerinde Ters Olarak Yüzen Mühendislik Harikası GemiDünya üzerinde yapılan birçok araştırma ve bu araştırmaları yapabilmek için tasarlanan birçok araç vardır. Şimdi sizlere bu araçlardan biri olan ters gemiden bahsedeceğiz. Yaklaşık 50 yıl önce Amerikan donanması tarafından yapılan araştırmalar için tasarlanmış bu gemi tam anlamıyla bir mühendislik harikasıdır.

Son 50 yılda hiçbir geminin yapamayacağı şeyleri yapan bu gemi, kendini deniz altı gibi batırıp sonrasında su yüzüne çıkabiliyor. Geminin araştırma görevine çıkması için aylar öncesinden hazırlanması gerekiyor. Geminin motoru olmadığı için araştırma yapması gereken alana kadar çekiliyor ve sonrasında tıpkı bir beyzbol sopası gibi denize batırılıyor. Bu batırılma sırasında gemideki herkes güvertede yer alıyor.

Sizler için bu geminin batırılma anına dair görüntüleri bir araya getirdik. Yukarıdaki videomuzda bu görüntülere ulaşabilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum