Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

SushiSwap’ın İşlem Hacmi Haftalık Ortalaması ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

DeFi ve DERX’lerin artan işlem hacmi Unswap ile SushiSwap coinler üzerinde etkisini gösteriyor.
SushiSwap’ın İşlem Hacmi Haftalık Ortalaması ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Merkezi olmayan borsalar veya DEX’ler son birkaç aydır önemli faaliyetlere sahne oluyor. SushiSwap ve UniSwap bu faaliyetlerde öne çıkıyor. Bununla birlikte, Sushi jetonu, başka bir aldatmaca projesi olduğu için eleştirildiğinden beri piyasada kendi konumunu korumaya devam etti.

Glassnode verileri SushiSwap’ın haftalık grafikte ATH yaptığını gösteriyor. 7 günlük işlem hacmi 17.460 milyon dolara ulaşan SUSHI, tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüş oldu. Bir önceki ATH, 26 Şubat tarihinde 17.402 milyon olarak kaydedilmişti.

İşlem hacmi, Sushi için zincir üzerinde taşınan hacmi ifade ediyor. Zincir üzerinde daha yüksek hareket, token için daha yüksek aktivitenin göstergesidir. Aynı zamanda, SUSHI’nin medyan işlem hacmi 4 ayın en düşük seviyesine ulaştı ve bu da işlemin medyan değerinin yakın geçmişte önemli ölçüde düştüğünü gösteriyor.

SUSHI’nin İşlem Hacmi Artıyor

SUSHI’nin İşlem Hacmi Artıyor
Kaynak: Glassnode

Sushiswap’ın sitesinden alınan istatistikler, şu anda 24 saatlik hacmin 306 milyon dolar civarında olduğunu ve 23 Şubat’ta kaydedilen 1.6 milyar dolarlık ATH’den hala çok uzak olduğunu gösteriyor. Hacimdeki düşüş, son geri çekilme ile tutarlıydı ve son 24 saatte hacim %10.34 arttı.

Sushi.com’un CTO’su Joseph Delong’a göre, zincir üzerindeki ölçümler Sushi’nin planına karışmadı. Sushi sözleşmeleri artık Binance Smart Chain, Fantom, Polygon, Moonbeam ve xDai zincirini içeren farklı platformlarda uygulanıyor. Sektör şu anda hareketin Ethereum’daki mevcut yükselen gaz ücretlerinden ilham aldığını düşünüyor.

Sushi, Ethereum’dan diğer platformlardan daha fazla zincir içi hacim kazanmaya devam edecek olsa da, diğer blok zincirlerine doğru genişlemesi, faaliyetin dağıtım için tutarlı tutulması açısından bir esneklik işareti olarak alınabilir.

Grafik analizi, varlığın düşüş saldırısı sırasında iyi iş çıkardığını ve yenilenen yükseliş momentumunun, Sushi’nin Mart 2021’in sonundan önce yeni bir ATH’ye doğru ölçeklenmesine izin verebileceğini gösteriyor. Şu anda, 50 hareketli ortalamanın üzerine çıkarken, yükseliş dalgası olabilir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum