Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Süreç Başladı! Onur Yüksek Teknoloji Halka Arzı Talep Topluyor

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 16 Mayıs'ta onayladığı Onur Yüksek Teknoloji'nin halka arzına ilişkin talep toplama süreci hakkında Borsa İstanbul'dan açıklama geldi. İşte detaylar;
Süreç Başladı! Onur Yüksek Teknoloji Halka Arzı Talep Topluyor
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) 16 Mayıs’ta onay verdiği Onur Yüksek Teknoloji’nin halka arzının talep toplama sürecine ilişkin Borsa İstanbul’dan açıklama geldi.

Borsa İstanbul A.Ş. tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. (ONRYT) Yeni Açılan Birincil Piyasa Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemiyle Halka Arz hakkında bildiri paylaşıldı.

KAP bildirisinde Borsa İstanbul, Onur Yüksek Teknoloji A.Ş.’nin sabit fiyatla talep toplama ve satış yöntemiyle halka arz edileceğini anımsattı. Bu süreçte, Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. toplamda 19 milyon 730 bin lira nominal değerinde hisse senedi satışı gerçekleştirecek.

22-23 Mayıs’ta talep toplama işlemlerini yapacak olan halka arz için emir toplama saati 10.30-13.00 arası olarak belirlendi. İlgili sırada maksimum emir değeri ise 976 milyon 635 bin lira olarak kaydedildi.

Pay başına 49,50 liradan halka arz edilecek olan Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. hissesinin dağıtımda, aynı Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) sicil numarasına sahip emirlerden sadece fiyat ve zaman önceliği kuralına göre ilk emir dikkate alınarak dağıtımın yapılacağı bildirildi.

GCM Yatırım Banner

Yatırımcılara, Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. halka arzı sabit fiyat üzerinden talep etme ve satın alma imkanı sunacak.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın