Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Süper Zenginden Satılık 2.2 Milyon Dolar Değerinde Lamborghini Seti!

Lamborghini'nin tasarladığı Aventador ve deniz versiyonu Speedboat 2.2 Milyon $'a sahibinden satılıyor. Takım halinde alıcısını arayan bu makinaların görünüşleri ve özellikleri dudak uçuklatıyor. İşte detaylar...
Süper Zenginden Satılık 2.2 Milyon Dolar Değerinde Lamborghini Seti!
Son Güncelleme: 

Ultra zengin birisi tutkunu olduğu İtalyan Lamborghini‘nin arabası dışında bir de teknesine sahip! Sadece o kişiye ait bu özel üretim ürünler 2.2 Milyon $‘la satışa çıktı. James Edition adında, lüks markaların satışının yapıldığı bir market üzerinden ilana verilmiş. Bu kişiye zevkine düşkünde diyebiliriz, hayallerin peşinden giden biride! Şu an için konu olan tek şey, arabaya göre uyarlanmış bir bot ve fiyatı! Dünyada fazla eşine rastlanmayan bu hızlı ikilinin, dolar cinsinden fiyatına baktığımızda belki az gelebilir.

TL ‘ye çevirildiğimizde gözünüzün önüne çantalar dolusu para görüntüsü gelecektir. Ultra zenginlerin şaşalı hayatlarının yansıması olan bu satış, dünyada çok konuşulacak. Fazla kullanmadan, alıp bir köşe duran bunun gibi araba ve tekneler görüyoruz ki akıllara zarar fiyatlara satılıyormuş. Diğer bir soru da, onları özel kılan markalarından başka renkleri mi? İşte detaylar…

8 milyon TL’ye tekabül eden fiyatı ile James Edition sitesinde satışa çıkan Lamborghini ve Speedboat’a görüyoruz ki herkes sahip olamayacak.
Super Zenginden Satilik 2 Milyon Dolar Degerinde Lamborghini Seti Ikisi 8 Milyon Tl

Lamborghini’nin bu botu, Aventador SV adı altında, modele benzeyecek şekilde karoser ve dizaynı yapılmış.
Super Zenginden Satilik 2 Milyon Dolar Degerinde Lamborghini Seti Ozel Yapim Lamboat

İtalyan firma yolların dışında, suların da en hızlısı olmak istemiş.
Super Zenginden Satilik 2 Milyon Dolar Degerinde Lamborghini Seti 5 Kisilik Catamaran

Aventedor SV Speedboat’un şekli dışında barındırdığı güçte beyin bulandırmaya yetiyor. Çünkü ayrı iki motordan tam 3.300 beygir güç üretiyor!
Super Zenginden Satilik 2 Milyon Dolar Degerinde Lamborghini Seti Tekne Tipi

Araba hayalinden daha büyüğünü yaşamak isteyenlere 1.3 milyon $ değerindeki Lamborghini Superboat, spor arabasının neredeyse 3 katı büyüklüğünde.
Super Zenginden Satilik 2 Milyon Dolar Degerinde Lamborghini Seti Aventador Tekne Bot Surat

Lamborghini’nin bot deneyimi sadece bu değil. Bundan önce de arabalarına uyarlanmış farklı fast bot’ları mevcut.
Super Zenginden Satilik 2 Milyon Dolar Degerinde Lamborghini Seti Baska Model Tekne

Aslında Aventador Speedboat’a yarışçı catamaran desek daha doğru olacaktır.
Super Zenginden Satilik 2 Milyon Dolar Degerinde Lamborghini Seti Cift Motorlu Lamborghini Bot

Şimdi ise takım arkadaşı yol versiyonu Aventador’dan bahsedelim. Görüldüğü üzere bu spor otomobil özel sipariş ürünüdür. Renk tonu ve detaylar tamamen tekne ile aynı olacak şekilde yapılmış.
Super Zenginden Satilik 2 Milyon Dolar Degerinde Lamborghini Seti Satilik Supervolera Sv Avantador

LP750 4 Superveloce, tekne kadar olmasa da yollarda hakimiyet kuracak kadar güçlü. 6.5 V12’ye sahip bu araç 750 beygir gücünde.
Super Zenginden Satilik 2 Milyon Dolar Degerinde Lamborghini Seti Satilik Aventador Yesil Arka Gorunumu

2016 model olan Aventador sadece 1.100 km de. Teknenin ise kısa süreli turlardan sonra muhafazaya alındığı biliniyor.

Karbon fiber yapıları ve renkleri ile büyüleyen bu ikili sizce bu fiyatlara değer mi? Duygusal olarak olaya baktığımızda değdiğini düşünüyorum. Para çok olunca demek ki insan bunun gibi neslere yatırım mecburiyetinde kalıyor.

Her zaman yan yana göremeyeceğimiz böyle bir araba-bot ilişkisine gerçekten hayram kaldım. Lamborghini deniz yolu kara yolu demeden farklı alanlarda ne kadar kaliteli ürün yapacağınıda ayrıca belirtmiş. Peki siz de böyle bir ikiliye sahip olmak istemez miydiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu