Yatırım yapmaya başla!

Süper Yatların Geleceğini Değiştiren Eşsiz Bir Tasarım: “TIME”

Süper Yatların Geleceğini Değiştiren Eşsiz Bir Tasarım: “TIME”

Yaklaşık 10 ila 20 yıl önce “asrın icadı” olarak tanımladığımız birçok araç, şimdilerde demode eşyalar olarak kaderlerine terk ediliyor. İçlerinden şanslı olanları geliştirilerek, yeni dünyaya kazandırılıyor olsa da ilerleyen teknolojinin hızına yeni nesil cihazlar veya araçlar bile yetişemiyorlar. Özellikle de varlıklı insanlar için üretilen süper arabalar, mega yatlar ya da akıllı evler, bu değişimden nasibini alan en etkileyici yapılar olarak karşımıza geliyorlar. Bu süper araçların her biri evrimleşmemiş halleriyle bile bizleri büyülemeyi başarırken, inanılmaz teknolojik yenilikler ve tasarım özellikleriyle güçlendirilmiş versiyonları kelimenin tam anlamıyla aklımızı başımızdan alıyor.

Kara hayatından sıkılıp, okyanuslar üzerinde kusursuz bir yaşam sürdürmek isteyenlerin ya da arada bir maviliklerle buluşmak isteyenlerin hayallerini süsleyen süper yatlar; dönüştürülmeye oldukça müsait araçlar olarak eşsiz tasarımsal özellikleri bünyelerinde barındırıyorlar. Yatçılık sektörünü ayağa kaldıran bir Türk tasarımı Black Swan gibi akıl almaz yeniliklerle donatılmış bu güzelliklerin her biri, sektörün geleceğini değiştirmeye devam ediyor. Ancak bugün sizlere tanıtacağımız TIME adındaki inanılmaz tasarım, günümüzün en gelişmiş süper yatı olarak huzurlarınıza geliyor. Yatçılık ve denizcilik sektörlerine boyut atlatacak bu eşsiz yat tasarımı ile tanışmaya hazır olun!

İşte, karşınızda süper yatların geleceğini değiştiren eşsiz bir tasarım: “TIME”.

Türünün Tek Örneği Eşsiz Bir Yat Tasarımı

Türünün Tek Örneği Eşsiz Bir Yat TasarımıOlağanüstü yatlara ev sahipliği yapan Monako Yat Fuarı, hem gözünüzü hem de gönlünüzü şenlendirecek eşsiz bir yerdir. En ileri teknoloji ürünleriyle donatılmış konsept yatların bulunduğu bu güzel fuarda geçen günlerde sergilenen TIME adındaki muhteşem yat tasarımı görenleri büyülemeyi başardı. Türünün tek örneği olarak karşımıza gelen TIME, Henry Ward Design ve BMT Nigel Gee işbirliğiyle meydana getirilmiş. Hem iç hem de dış mekan tasarımıyla akıllara durgunluk veren bu güzellik de lükse yeni bir anlam katan yat tasarımı Komorebi gibi yatçılık sektörünün de geleceğini değiştirecek gibi görünüyor.

Her Katında Ayrı Bir Güzelliğe Ev Sahipliği Yapan 4 Katlı TIME Yatı

Her Katında Ayrı Bir Güzelliğe Ev Sahipliği Yapan 4 Katlı TIME YatıÖzellikle de 18 metre uzunluğundaki yüzen locası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Süper yatın bu eşsiz locası aynı zamanda gemiden ayrılıp bir sal olarak da hizmet verebiliyor. Salın üzerinde yer alan helikopter pisti ise dört yolcu taşıyabilen otonom bir drone modeline ev sahipliği yapıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra deniz seviyesinin 15 metre üzerinde yer alan gökyüzü güverteleri, güneşlenebilmenizin dışında masaj odalarına, saunaya ve spor merkezine de erişebilmenizi sağlıyor. Ayrıca 15 metrelik bu kuleler, macera arayanlar için bünyelerinde bir tırmanma duvarı da barındırıyorlar. Yatın alt güvertesinde yer alan sahil barı ise başlı başına eşsiz bir güzelliktir.

GELECEĞE AİT İNANILMAZ YATLAR İÇİN TIKLAYIN.

Performans Özellikleriyle Denizlerin Haşin Çocuğu: TIME

Performans Özellikleriyle Denizlerin Haşin Çocuğu: TIME190 metrekarelik güvertede yer alan devasa yüzme havuzunun da eklenmesiyle olağanüstü bir süper yat haline gelen TIME, sahip olduğu performans özellikleriyle de sahiplerini mest edecek. TIME isimli bu güzellik, 3000 kW güç üretebilen çiftli azimut sürüş sistemi ile 15 notluk seyir hızına ulaşabiliyor. Maksimum hızı tam olarak açıklanmasa da bu devasa şeytani, okyanuslarda fırtınalar estirecek gibi görünüyor.

Gelişen yatçılık sektörü, meydana getirilen eşsiz yat modelleriyle her geçen gün bizleri daha da fazla etkilemeyi başarıyor. Sektörün en yeni harikalarından bir tanesi olan TIME modeli de sahip olduğu bütün özelliklerle geleceğe ait yatların nasıl bir tasarıma sahip olabileceği hakkında bizlere ipuçları veriyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz bu eşsiz yat tasarımı ile büyüleyici bir yolculuğa çıkmak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum