Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Subaru Impreza’nın Kar Üzerinde Tır Çekerek Yaptığı Gövde GösterisiDünyanın önde gelen Japon otomotiv devlerinden Subaru, ürettiği yüksek performanslı arabaları ile araba meraklıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Toyota ile kardeş firma olarak gösterebileceğimiz Subaru’nun, piyasaya sürdüğü modeller ile otomobil dünyasına damga vurduğunu söyleyebiliriz.

Videoda Subaru Impreza’nın izleyenlere yok artık dedirtecek görüntüleri ile karşılaşıyoruz. Karlı zemin üzerinde tonlarca ağırlığa sahip ve yolda kalmış tırları çeken Subaru Impreza, kaputunun altında ne derece güçlü bir motor yattığına dair bizlere önemli fikir veriyor.

Subaru Impreza’nın bu performansını 4 teker güçlendirme sistemi olan AWD’ye borçlu olduğunu söyleyebiliriz. Bu alanda Dünyanın önde gelen arabalarını üreten Subaru, karda kalmış tırlar için sunduğu kurtarma hizmeti ile adeta gövde gösterisi yapıyor.Bunu okuyan bunları da okurSponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
Sponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum