Yatırım yapmaya başla!

Stres Çarkından Yola Çıkarak Araba Yapan Çılgın Rus Tamirci!Dünyamızda araçların çıkış zamanından günümüze kadar az çok hangi şekillerden ve kasa yapılarından geldiklerini biliriz. Oldukça dar yapılarda start alan otomobiller günümüzde 6 metre uzunluğa kadar ulaştı. Diğer taraftan firma araçları, sürekli bir modifiye akımında yeniden şekillendirildiler. SUV’ların canavar kamyonlara dönüştürülmesi bir yana bu dünya farklı iki model aracın tek bir arabada buluşturulmasına bile şahit oldu. Buraya kadar anlattıklarımız genelde firmalaşmış kişilerin garajlarından çıkanlardı. Ağızları açık bırakacak ürünler çıkartan asıl kişiler, araba kaportasında, mühendislik ve tamir bilgilerini uyguladığı “bu nasıl olur” dediğimiz arabaları yapanlardır. Bu kişilere vereceğimiz en yakın örnek, çölde bozulan arabasını motosiklete çevirmeye başaran Emiley‘i gösterebiliriz.

Gelelim konumuza! Rusya oto sanayinde dükkan sahibi bir tamirci 3 arabayı alarak tek bir araba haline getirdi. Sanırız can sıkıntısından dolayı bir şeylerle meşgul olmak isteyen bu vatandaşı, stres çarkı oyuncağı oldukça etkilemişe benziyor. Hurdalıktan aldığı 3 adet Lada Samara marka otomobili tam ortalarından kesmeye başlamış. Mekanik aksamlar halledildikten sonra üç araba birbirlerine kaynatılmış.

Acaba neden? Sorusunu eminim sizde soruyorsunuzdur. Birleştirmeden sonra sırada, 3 tane şoför bularak öfke sürüşüne başlamak kalmış. Videoda gördüğümüz gibi dumanlar içinde kalan arabalar tekrar ayrılmak istediklerini gördük. Aslında gerçekten zevkli olabilir. İnsanın aklına acaba bunu ticarete döker mi diye de bir soru geliyor. Belkide hurdalıktan onlarca araba toplayıp kesip biçip “stres arabası” adı altında büyük ticaretine başlayabilir.

Videoda olanlara baktığımızda gerçekten komik geliyor. Ancak bunu akıl etmekte bir o kadar zeka istiyor. Rus tamircinin yine de daha nasıl sağlam yaparım diye ayrıca düşünmesi gerekiyor. İlk prototipe göre %50 başarı sağlasa da arabaların arasına attığı malzeme içeriğini daha uygun kullanması gerekiyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum