Paylaşım

Stranger Things’in 2. Sezonuna Günler Kala Gelen Yeni Fragman!


 

Netflix’in sevilen yapımlarından Stranger Things’in yeni sezonu uzun zamandır heyecanla bekleniyordu. Ve yeni sezona günler kala yayınlanan yeni fragman, beklentinin boşa çıkmayacağını açıkça gösterdi!

En iyi yabancı diziler denildiğinde aklımıza ilk gelenler arasında yer alan Stranger Things, sadece 8 bölüm yayınlanmış olmasına rağmen büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. En iyi Netflix dizilerinden biri olan Stranger Things, konusu, oyuncuları ve müzikleriyle fazlasıyla ilgi çeken bir yapım! İzleyicileri gizemli bir macerayla 80’li yıllara götüren dizi, bu özelliğiyle zamanda yolculuk temalı filmleri hatırlatıyor diyebiliriz.

Duffer Kardeşler’in elinden çıkan dizi, aldığı ödüllerle de ne kadar başarılı olduğunu açıkça gösteriyor. Sonuçta; ortadan kaybolan Will’i, psişik güçleriyle Will için umut ışığı olan Eleven’ı, şüpheci Lucas’ı, polis şefi Jim Hooper’ı ve diğer karakterleriyle ilkinde nefes kesen Stranger Things, ikinci sezonuyla da izleyicileri ekran başıana kilitleyecek gibi görünüyor. İşte yeni sezonun fragmanı ve diğer detaylar…

Sizin de gördüğünüz gibi Stranger Things’in yeni sezonu yine birbirinden etkileyici olaylarla dolu!

Nefeslerimizi tutarak izleyeceğimiz yeni sezonda, Will’in hastane hastane gezdirilmesi, annesinin haykırışları ve çocukların dünyayı kurtarmak için verdikleri çaba dikkat çekiyor.

Meraklıları için dizinin yeni bölümlerinin isimleri sırasıyla, Madmax, Trick or Treat, Freak, The Pollwog, Will the Wise, Dig Dug, The Spy, Chapter 7, Chapter 8 ve Chapter 9.

Stranger Things 27 Ekim'de yayınlanacak

Ayrıca dizideki polis şefi Jim Hopper’ın diziyle ilgili bir ipucu verdiğini de belirtmek isterim. Kızının yeni sezonun odak noktası olacağını belirten Hopper, bu konuşmasında “ama beklediğiniz şekilde değil” diyerek izleyicinin merakını arttırmıştı.

İlaveten Stranger Things’in Twitter hesabından Eleven’la ilgili paylaşılan videonun da epey dikkat çektiğini söyleyelim.

Sonuçta, bizi dumura uğratacağı şimdiden belli olan dizi, 27 Ekim’de yayınlanacak.

Ve bunun 31 Ekim’de kutlanacak Cadılar Bayramı’ndan hemen önce olduğu düşünülürse, Stranger Things yeni kostüm arayışı içindekilerin de yüzünü güldürecek diyebiliriz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın