Yatırım yapmaya başla!

Stop Motion: Superzoom’un Ardından Instagram’ı Sallayacak Yeni Özellik!

Instagram'ın yeni özelliği Superzoom'la epey eğlenirken, şimdi de Stop Motion geliyor! İşte detaylar;
Stop Motion: Superzoom’un Ardından Instagram’ı Sallayacak Yeni Özellik!

Milyonlarca kullanıcıya ulaşan Instagram, popülaritesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Tabii, bu durumdaki en büyük etkenlerden bir tanesi uygulamaya getirilen yeni özellikler. 800 milyon aktif kullanıcısı olan Instagram, hikayeler bölümü ile epey beğenilirken, buraya getirdiği yenilikler ile kullanıcısını memnun etmeye devam ediyor.

Gerçi platform Snapchat’in bazı özelliklerini kopyaladığı gerekçesiyle eleştirilmişti. Hatta borsaya girdikten sonra silinmeyecek hikayeler yazmış ama Facebook’la büyük bir çekişme içerisine girmesinin ardından Snapchat hisse senetlerinde şaşırtıcı bir düşüş yaşanmıştı. Neticede; Facebook ve Instagram’a gelen yeni özellikler ile Snapchat daha zor günler yaşayacağa benziyor ama biz şimdi konumuza dönelim. Yani Instagram’ın test aşamasında olan heyecanlandırıcı özelliğine;

Geçtiğimiz hafta kullanıma sunulan Superzoom, kullanıcıların en sevdiği Instagram özelliklerinden biri olmuştu.

Superzoom, kullanıcıların en sevdiği Instagram özelliklerinden biri olmuştu.Boomerang’ın ardından en tutulan yeniliklerden biri olan Superzoom’un cılkını henüz çıkaramamışken, şimdi de Stop Motion özelliği gündeme oturdu.

Stop Motion ile çekilen fotoğraflar arka arkaya sıralanacak ve ortaya GIF benzeri bir video çıkacak.

Stop Motion ile çekilen fotoğraflar arka arkaya sıralanacak ve ortaya GIF benzeri bir video çıkacakPeş peşe eklenecek fotoğraflarla epey eğlenceli görüntüler ortaya çıkartacağa benzeyen Stop Motion’da görsellere yazı, etiket ve çıkartma eklenebilecek. Ayrıca video, doğrudan mesaj olarak da gönderilebilecek.

Öte yandan; kullanıcıların yeni gözdesi olacak gibi duran bu yeni özellik hakkında net bir tarih verilmediğini ve özelliğin tüm kullanıcılara sunulup sunulmayacağı hakkında net bir bilgi bulunmadığını da söyleyelim. Ancak tahminler, Instagram’ın hiçbir kullanıcısını test aşamasında olan bu yeni özellikten mahrum etmeyeceği yönünde!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum