Yatırım yapmaya başla!

Stop Motion Tekniği ile Hazırlanmış Etkileyici Bir Animasyon Filmiİnsanların kendine özgü hobileri vardır. Bazıları bu hobiyi işi haline dönüştürür. Bazıları ise bu hobi gibi görülen işlerin eğitimini almıştır.

Bunlardan birine örnek olarak stop motion animasyonundan bahsedeceğiz. Bu teknikte, kadraj içinde bulunan cisimler azar azar hareket ettirilir ve her harekette bir adet fotoğrafı çekilir. Çekilen bu fotoğraflar birleştirildiğinde bir animasyon ortaya çıkar. Buna da stop motion animasyonu deniyor.

Aslında uzun zamandır kullanılan bu yöntem günümüze gelene kadar oldukça geliştirilmiştir. Şimdi sizlerle bu animasyona örnek bir video paylaşıyoruz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum