Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Stephen King’in Korku Serisinin Devam Filmi Doctor Sleep Fragmanı YayınlandıStephen King’in Korku Serisinin Devam Filmi Doctor Sleep Fragmanı Yayınlandı

Korku filmi meraklılarının hafızalarında yer eden filmlerden birisi The Shining olmuştur. Stephen King’in unutulmaz eserlerinden biri olan The Shining, Jack Nicholson’un efsane performansı ile hatırlanır. Usta aktörün balta ile kapıyı kırıp kafasını uzattığı o sahne unutulmazlar arasındadır. Korku türündeki yapım Doctor Sleep ile devam ediyor. Filmden ilk fragman ise izleyiciler ile paylaşıldı.

2013 yılında Stephen King’in kaleme aldığı roman uyarlaması filmin başrollerinde Eva McGregor, Rebecca Ferguson ve Kyliegh Curran gibi isimler yer alıyor. Filmde Danny Torrance karakterinin sıradan hayatına rağmen geçmişte yaşadığı olayların etkisinde kalması ve yepyeni olaylar konu alınıyor.

Doctor Sleep’in yönetmen koltuğunda ise Oyun, Hush, Oculus gibi filmler ile adından söz ettiren Mike Flanagan yer alıyor. Stephen King’in The Shining’in devamı niteliğinde kaleme aldığı romanın uyarlaması Doctor Sleep, 8 Kasım tarihinde vizyondaki yerini alacak. Filme dair paylaşılan ilk fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur