Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Stephen King Klasiklerinden IT: Bölüm 2 Korkunç Yüzü ile Beyazperdeye GeliyorStephen King Klasiklerinden IT: Bölüm 2 Korkunç Yüzü ile Beyazperdeye Geliyor

Korku filmi tutkunlarının hatırlayacağı filmler arasında hiç kuşkusuz IT’yi gösterebiliriz. Stephen King romanından beyazperdeye uyarlanan film 1990 yılında izleyici ile buluşmuştu. Aradan geçen 29 yıldan sonra serinin devam filmi IT: Bölüm 2’den ilk fragman paylaşıldı. Devam filminde karakterlerin yetişkin birey birey olduğuna tanık oluyoruz. İlk film 2017 yılında vizyona girmişti ve izleyenler tarafından beğeniyle karşılanmıştı.

Filmde Pennywise adında bir uzaylının kasabaya gelişi ve çocukları kaçırmasını konu alıyor. Filmin başrollerinde Jessica Chastain, James McAvoy ve Bill Hader gibi isimler yer alıyor. Beklenen yapımın yönetmen koltuğunda ise Mama filmi ile hatırlanan Andres Muschietti yer alıyor. Stephen King romanlarının beyazperdeye uyarlanması ile ortaya çok özel işlerin çıktığını söyleyebiliriz.

İlk filmi izlemiş olanlar yeni filmi sabırsızlıkla bekleyecektir. Filmin vizyona giriş tarihi ise 6 Eylül olarak duyuruldu. Warner Bros’un dağıtımını üstlendiği filmin tüyler ürperten fragmanını videodan izleyebilirsiniz. İlk filmin fragmanını ise aşağıdaki videodan ileyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur