Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Steam Yılın En İyi Oyunları için Kullanıcıların Oylarını Bekliyor

Dev oyun platformu Steam, platformdaki en iyi oyunları seçmek için oy verme sürecinin başladığını duyurdu.
Steam Yılın En İyi Oyunları için Kullanıcıların Oylarını Bekliyor

Oyun endüstrisi her geçen gün daha büyük kitlelere ulaşıyor. Özellikle Steam ve Epic Games Store gibi dijital oyun servisleri bu anlamda önemli rol oynuyor. Valve’ın sahibi olduğu Steam mağazasındaki oyun ve kullanıcı sayıları ile en büyük dijital platform konumunda. Oyun servisine her geçen gün yeni bir oyun ekleniyor. Bu oyunların bazıları ücretsiz olduğu gibi pek çok oyun ise belirlenen ücretler doğrultusunda oyunculara sunuluyor.

Steam oyunculara ve geliştiricilere sunduğu deneyimi iyileştirmek adına sürekli yeni özellikler test ediyor. Son olarak yapılan duyuru ile geçtiğimiz günlerde tanıtılan PlayStation 5’in kontrol cihazı DualSense’in destekleneceği açıklanmıştı. Yılın belirli günlerinde indirim etkinlikleri düzenleyen oyun servisi kendi ödüllerini de dağıtmaya devam ediyor. Bu yıl için düzenlenecek Steam Awards etkinliği için oy verme sürecinin başladığı duyuruldu.

‘Steam Ödülleri’ Başladı

‘Steam Ödülleri’ Başladı

Steam önümüzdeki yılın ilk günlerinde sonuçları belli olacak ödül etkinliği için oy verme sürecinin başladığını duyurdu. Geçtiğimiz gün itibarıyla pek çok oyunun fiyatının düşeceği Sonbahar İndirimi ile beraber yılın en iyi oyunlarının belirleneceği Steam Awards etkinliği için milyonlarca oyuncu oy kullanabilecek. Sonbahar İndirimleri, 25 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında yapılacak ve bu süre içerisinde oylama sürecek.

Steam’den yapılan açıklamada, “Yılın en iyilerini belirlemekle görevli Steam Ödülleri Seçim Komitesi’nin tekrar toplanma vakti geldi. Bu saygıdeğer komitede oldukça yetkin bir jüri, yani siz yer almaktasınız! Mücadele edenlerin dahil olduğu alanlar kadar özgün olan kriterlere göre video oyunlarını bir üst seviyeye taşıyan oyunları belirlemelisiniz. Bu maksatla, bu oyunların iyiliği için ölçebileceğiniz yeni birkaç kategori getirdik. Seçim size ait, hemen favorilerinizi aday göstermeye başlayın!” ifadelerine yer verildi.

Steam Awards etkinliği ile oyunlar pek çok farklı alanda değerlendirilecek. Oylama sonrası sonuçlar 3 Ocak 2021’de açıklanacak. Verilecek ödüller ise şu şekilde:

  • Yılın Oyun Ödülü
  • Yılın En İyi VR Oyunu Ödülü
  • Aşk ile Devam Ettirilen Ödülü
  • Arkadaşlarla Daha Zevkli Ödülü
  • Üstün Görsel Stil Ödülü
  • En Yenilikçi Oynanış Ödülü
  • Kötü Olduğunuz En İyi Oyun Ödülü
  • En İyi Albüm Ödülü
  • Zengin Hikayeye Sahip Üstün Oyun Ödülü
  • Arkanıza Yaslanın ve Rahatlayın Ödülü


Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum