Yatırım yapmaya başla!

Steam Bir Süredir Yaşanan Sıkıntıları ve Hataları Gideren Yeni Güncellemesini Yayınladı

Çevrimiçi oyun platformu Steam, mevcut olan hataları ve aksaklıkları gideren yeni bir güncelleme yayınladı.
Steam Bir Süredir Yaşanan Sıkıntıları ve Hataları Gideren Yeni Güncellemesini Yayınladı

Başta PC platformu olmak üzere pek çok mecrada çevrimiçi oyun platformu denince akla ilk gelen yerlerin başında Steam geliyor. Piyasada yer alan popüler oyunların büyük çoğunluğunun bulunduğu ve belirli zaman aralıkları ile indirim günlerinin yaşandığı platform, son günlerde sıkça güncellemeler alıyor.

Geçtiğimiz günlerde ekran kartı güçlü olmayan kullanıcılar için VR uygulamasını güncelleyen Steam, yine hataları ve sıkıntıları giderecek bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme ile Windows, Dualshock 4 ve Xbox konsolunda yaşanan belli başlı sıkıntılar giderildi.

PS4 ve Xbox Kontrolcüsünde Hatalar Giderildi

PS4 ve Xbox Kontrolcüsünde Hatalar Giderildi

PS4 ve Xbox kullanıcıları bir süredir Steam’de yer alan bazı hatalardan yakınıyordu. Valve, gelen geri dönüşlere kayıtsız kalmadı ve mevcut hataların önüne geçecek yeni bir güncelleme yayınladı. Dualshock 4 ve Xbox gamepad ile oyun oynamayı sevenler için deneyimi üst seviyeye çıkaracak yazılımsal düzenlemeler yapıldı.

Steam uygulamasına gelen bir diğer güncelleme ise sanal gerçeklik meraklılarını ilgilendiriyor. Yapılan düzenleme ile klavye gösterme ve geri seçeneği eklendiği görülüyor. Steam’in bu alanda yeni güncellemeler yayınlaması da bekleniyor.

Chat Ekranı Güncellendi

Chat Ekranı Güncellendi

Valve’nin yayınladığı güncelleme paketi ile chat ekranı da yenilendi. Bundan böyle kullanıcılar büyük ekran chat bölümünde, oyuna davet etme seçeneğini görecekler. Bu sayede kullanıcılar gruplarda bulunan oyuncuları kendi oyunlarına davet edebilecekler.

Ayrıca Mac OSX Mojave platformunda yer alan stream servisinin geçici olarak kaldırıldığı belirtildi. Bu özelliğin yakın zamanda tekrar aktif hale gelmesi bekleniyor. Son günlerde yeniliklere hız veren Steam’in önümüzdeki günlere dair yeni özellikler ile karşımıza geleceği kuşkusuz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum