Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Yolda Kahve Keyfi: Baristasız Starbucks “On The Go” Artık Türkiye’de!

Starbucks müdavimlerine müjde! Dünya genelinde 25 binden fazla şubesi bulunan dev şirket, müşterilerine sunduğu yeni deneyimle artık Türkiye’de!
Yolda Kahve Keyfi: Baristasız Starbucks “On The Go” Artık Türkiye’de!
Son Güncelleme: 
Yorum

Fiyatları normalin üzerinde olsa da Starbucks, müdavimlerinin kahve keyfi yaşamaktan vazgeçmediği mekanların başında yer alıyor. Durmadan artan müşteri sayısı ve hizmet kalitesiyle dikkat çeken firma, şimdi de Türkiye’deki yeni hizmetiyle gündeme geldi.

Starbucks on the go adıyla verilen hizmet sayesinde kahve severler, favori dükkanlarına uğramadan da Starbucks içeceklerine ulaşabilecekler. Ve bu hizmetin, ülkemizde çok tutacağı en muhtemel olasılık! Kaldı ki Türkiye’nin son 5 yılda ithal kahve bağımlısı haline gelmesi de öngörüyü destekleyecek nitelikte bir veri!

Kahve içmek için her zaman bir bahanesi olanlara müjde! Çünkü Starbucks içeceklerinin keyfine artık yollarda da varabileceksiniz!

Starbucks müdavimlerine müjdeli haber!

Geçtiğimiz günlerde çay satmaktan vazgeçtiğini duyuran ve toplu işçi çıkarma kararı alan Starbucks, şimdi de Türkiye’de başlattığı hizmet ile dikkat çekti.

Dünya devi şirket, yenilikleri ve açtığı yeni şubelerle ne kadar sevildiğini açıkça gösteriyor. 2012 yılı itibariyle Çin’deki şube sayısını 5 bine çıkarmayı planlaması gibi!

Starbucks yenilikleri ve açtığı şubelerle sürekli gğndemde!

Gerçi ünlü kahve dükkanları zincirinin başında Howard Schultz gibi bir isim olunca, Starbucks’ın başarıdan başarıya koşması da en doğal şey! Çünkü “her kahve fincanına kalbimizi de akıtıyoruz” sözünün sahibi Schultz, Starbucks başarı hikayesinin de gerçek kahramanı!

Çalışanlarına verdiği önemle de tanınan Starbucks, artık baristasız hizmetiyle de müdavimlerine kahve keyfi yaşatacak.

 Starbucks, artık baristasız hizmetiyle de müdavimlerine kahve keyfi yaşatacak.

On the go isimli hizmet sayesinde kahve markasının tutkunları, Starbucks mağazalarına gitmeden kendi içeceklerini kendileri hazırlayacak. İş yerleri, akaryakıt istasyonları, hastane, üniversite gibi alanlarda sunulması beklenen Starbucks on the go, şimdilik İstanbul’da Shell ve Opet’in bazı şubelerinde hizmet veriyor.

Baristasız mini bir Starbucks mağazası gibi hizmet veren sistemde, müşteriler kişiselleştirme seçeneklerinden faydalanarak 100’e yakın farklı içeceği damak zevklerine göre hazırlayabiliyorlar.

Starbucks on the go artık Türkiye'de hizmet veriyor

Starbucks on the go’ya ilginin yoğun olacağı öngörülürken, şirketin bu yeniliğinin gelecek yatırımlarla daha çok bölgede kullanılır hale gelmesi planlanıyor.

Sonuçta; 21. yüzyılın hızına yetişmeye çalışırken yol üzerinde şöyle güzel, kaliteli bir kahve içebilmek, pek çok kişinin geri çevirmeyeceği bir keyif!

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu