Yatırım yapmaya başla!

Star Wars Last Jedi’ye En Büyük Savaş Gemisi “Nissan Titan AT-M6”

Star Wars'un son seri Last Jedi için Nissan 3. aracını gösterdi. Titan modeli silah donanımlı çelik bir yapıya büründürülmüş!
Star Wars Last Jedi’ye En Büyük Savaş Gemisi “Nissan Titan AT-M6”

Star Wars’un yeni serisine günler kala, film için hazırlanan uzay araçları filosuna Nissan Titan‘da eklendi. AT-M6 dönüşümünde Titan’ın sırtına epeyce bir teçhizat yüklendiğini gördük. Açıkçası dikiz aynanızda böyle bir şeyi görmek istemeyeceğiniz kadar korkutucu duruyor. Star Wars Las Jedi için sizlere en son Nissan Maxima ve Altima’nın savaş araçlarına dönüşümünü göstermiştik.

Nissan, Rogue’den sonra bu sefer de BaseCamp Pro-4X‘e de çevrilen Titan sahnelerde olacak. Özel kuvvetlerin savunma aracı Walker Botları‘ndan birine mutant dokunuşları yapıldı. Titan’ın Star Wars’a göre uyarlanma çalışmaları, 3D baskılı parçalar ve üzerine yapılan değişime alüminyum kullanılmış. Titan için gizemli demek isterdim ancak söylediğimiz tabirin daha vurgulusu varsa onu demek isteriz.

AT-M6’ın tampon ve ızgara kısımlarından farklı amaçlara uygun silahlar montelenmiş.

Star Wars Las Jedi Nissan Titan AT-M6 Dış Yapı

Kaputun yukarı kalkarak içinden ne çıkacağı belli olmayan görüntüsü ürkütücü.

Star Wars Las Jedi Nissan Titan AT-M6 Kaputu

Dev aracın gövde rengi uzay gemilerinin yüz yıllar boyu yıpranmış kirli gövdesi gibi duruyor.

Star Wars Las Jedi Nissan Titan AT-M6 Boya Rengi

2018 Nissan Titan’ın sırtına yüklenen ekipman uydu gibi dursa da aslında o “bir şey delici” dir.

Star Wars Las Jedi Nissan Titan AT-M6 Silahlar

Last Jedi temalı Titan’ın işlemlerin bitmesinden sonra ki ağırlığı tam olarak 6.5 ton olarak ölçülmüş.

Star Wars Las Jedi Nissan Titan AT-M6 Profil

Titan AT-M6’yı normal olarak hiç bir yolda göremeyeceksiniz. Onun işi LA Auto Show gibi farklı organizasyonlarda gösteri aracı olması.

Star Wars Las Jedi Nissan Titan AT-M6 Arka Görünüm

Nissan’ın film temalı arabaları hayret verici boyutlara geldi. Eklenen parçaların şekilleri olsun, yıpranmış gövde efekti olsun iyi kafa patlatıldığının kanıtı.

Büyük bir demir yığını gözüken AT-M6, ilk bakışta kendi gemisinden atlayarak düşman gemisinin imhası için giden normal dışı bir araç gibi gözüküyor. Bakalım Nissan diğer serilerinde hangi aracını Star Wars için değişime sokacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum