Yatırım yapmaya başla!

Star Wars Güç Uyanıyor Filmine Özel Tasarlanan Memorigin Kol Saati

Star Wars Güç Uyanıyor Filmine Özel Tasarlanan Memorigin Kol Saati

Geçmişten günümüze milyonlarca kişi tarafından izlenen Star Wars filmi son serisiyle hayranlarının, hatta fanatiği olmayan insanların bile beklentilerini fazlasıyla karşılamış gibi görünüyor. Birçok makale ve habere konu olan Star Wars, sandığımızdan daha büyük bir kitleye ulaşmıştır. Bunun en iyi örneğini 2016 filmleriyle güncellenen tüm zamanların en çok gişe yapan filmleri arasına giren Güç Uyanıyor ile görebiliriz.

Disney ile ortaklaşa yapılan bu film, kısa zaman önce yeniden canlandı. Milyonlara ulaşmayı başararak da Star Wars serisinin yeniden fenomen haline gelmesini sağladı. Halihazırda sinema sektörünün talihini değiştiren dünyanın en iyi film serileri arasında yer alan Star Wars, serinin önceki filmlerinden de birçok gelir elde etmişti. Şimdi ise tourbillon saat üreticisi Memorigin tarafından, seriye yeni dahil olan Captain Phasma karakterinin siluetinin yer aldığı muhteşem bir saat üretildi. Hong Kong merkezli bir firma olan Memorigin tarafından Star Wars serisinin yeni filmi olan Güç Uyanıyor’u kutlamak amacıyla üretilen bu oldukça etkileyici saatin görünümüne ve bünyesinde barındırmış olduğu özelliklere birlikte göz atalım.

İşte karşınızda Star Wars Güç Uyanıyor devam filmine özel tasarlanan şık kol saati:

Memorigin Daha Önce Başka Hangi Yapımlar için Saat Üretmiştir?

Memorigin Daha Önce Başka Hangi Yapımlar İçin Saat Üretmiştir?Ünlü ve kaliteli bir saat üreticisi olan Hong Kong tabanlı Memorigin, Disney ya da diğer film yapımcılarına hiç de yabancı bir marka değildir. Diğer saatlerden fazlasıyla farklı tasarıma sahip modeller üreten Memorigin, daha önceleri Transformers ve Star Wars’ı yenilgiye uğratması beklenen milyar dolarlık yeni filmler arasında yer alan Avengers gibi yapımlarda da kendini göstermiştir. Filmiyle birlikte bu serinin içerisinde bulunan Iron Man ve Captain America gibi karakterlerin, bir diğer efsane olan Superman’in de saatinde Memorigin imzası yer almıştır.

Star Wars’ın Yeni Karakteri Captain Phasma Temalı Bu Saatin Fiyatı Ne Kadar?

Star Wars'ın Yeni Karakteri Captain Phasma Temalı Bu Saatin Fiyatı Ne Kadar?Daha önce de Star Wars serisinin en pahalı oyuncakları hakkında sizlerle konuşmuştuk; fakat serinin yeni filminde bulunan araçlar ve karakterler ile ilgili dikkat çekici ürünlerden bahsetememiştik. Star Wars serisinde ilk kez karşımıza çıkan ve bir tür Stormtrooper olan Captain Phasma karakteri yeni devam filmlerinde de sıkça karşılaşacağız gibi görünüyor. Bu karakterin figürünün bulunduğu Memorigin Star Wars Captain Phasma Tourbillon saatten sadece 200 adet üretilmiştir ve bu sınırlı sayıdaki saatlerin her birinin değeri yaklaşık olarak 5.522 dolardır. Kasasının altında bulunan bir Memorigin tourbillon ile güçlendirilen bu saatin kadranında Captain Phasma karakterinin kaskı ve gözleri bulunmaktadır. Arka kasası şeffaf olduğundan dolayı saatte yer alan çark ve dişlilerin işleyişini de rahatlıkla görebilirsiniz.

Memorigin Tarafından Tasarlanan Captain Phasma Saatinin Özellikleri Nelerdir?

Memorigin Tarafından Tasarlanan Captain Phasma Saatinin Özellikleri Nelerdir?Kadranda bulunan Phasma’nın başlığı siyah ve beyaz renklerden oluşurken, kasanın geri kalanı ve iç çerçevesi gümüş renginden tasarlanmış. On iki siyah elmasın yer aldığı bu saati daha da değerli kılan özellikler içerisinde; uçuş tourbillonu, 40 saatlik güç rezervi, özel üretim siyah ve kırmızı renklerden oluşan deri kordon ve siyah safir kristalden üretilen yansıma önleyici ön cam bulunuyor.

En az bir Jedi şövalyesi kadar Star Wars ile özdeşleşen başka bir karakter daha varsa o da Stormtrooper adı verilen klon savaşçılarıdır. Captain Phasma ise son filmde karşımıza çıkan, metalik bir görünüme sahip, ilk düzenin rengi olan kırmızı ve siyah ile bu klonların önderliğini yapıyordu. Önceden görmüş olduğumuz Stormtrooper karakterlerinden farklı olan Captain Phasma, bu filmde en dikkat çeken ayrıntılardan biriydi. Memorgin tarafından Star Wars için üretilen bu özel saatle ilgili düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız, seviniriz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum