Paylaşım

Star Wars Battlefront II ile Karanlık Tarafı Keşfedin!

 

Sinema dünyasının efsanevi fantastik filmleri arasında yer alan Star Wars, beyazperde dışında, genişletilmiş evreniyle de hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Üzerine kitaplar yazılan, animasyon serileri çekilen ve çeşitli teorilere konu olan Star Wars, video oyunlarıyla da ses getirmeyi başarıyor.

13 yıllık FIFA efsanesi başta olmak üzere Battlefield, Titanfall ve Need For Speed gibi unutulmaz oyunlara imza atan Electronic Arts (EA), Kasım 2015’te ise Star Wars: Battlefront oyunuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Satellite En İyi Aksiyon/Macera Oyunu Ödülü ve The Game Award for Best Shooter gibi ödüllere de adaylığı bulunan Star Wars: Battlefront, fazlasıyla beğenilmişti.

Fakat oyunun Hikaye modunun olmaması biraz da olsa Star Wars hayranlarını bu oyundan uzaklaştırmıştı ki EA şirketinden sevindirici bir haber geldi. Aralık 2017’de vizyona girecek olan Star Wars 8: The Last Jedi filminden önce serinin hayranlarıyla buluşacak olan Star Wars: Battlefront II oyunu 17 Kasım 2017 çıkacak ve bünyesinde genişletilmiş evrene ait hikayeleri de barındıracaktı.

Yıldız Savaşları: Jedi’ın Dönüşü ve Güç Uyanıyor filmleri arasında geçen 30 yıllık bir süreci kapsayan bir hikayeyi bünyesinde barındıran bu oyun, İmparatorluk adına görev yapan elit bir Stormtrooper ekibinin yaşadıklarını gözler önüne serecek.

Ayrıca Çoklu Oyuncu modunda 40 oyuncunun ünlü Star Wars kahramanları ve Stormtrooperları ile filme özgü savaş alanlarında çarpışabilecekleri bu oyun, Rey ve Kylo Ren gibi yeni karakterlerin yanı sıra Yoda ve Darth Maul gibi sevilen kahramanları da bünyesinde barındırıyor.

Peki, Star Wars: Battlefront 2 oyunun yayınlanan altyazılı fragmanına göre, sizce EA Games, sinema efsanesinin bu yeni oyunuyla büyük bir başarıya imza atabilir mi?

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur