Yatırım yapmaya başla!

Sri Lanka Saldırılarında Danimarka’nın En Zengininin 3 Çocuğu Öldürüldü

Danimarka’nın en zengin adamı Anders Holch Povlsen ile eşi, Sri Lanka’daki Paskalya saldırılarında dört çocuğundan üçünü kaybetti. Detaylar şöyle;
Sri Lanka Saldırılarında Danimarka’nın En Zengininin 3 Çocuğu Öldürüldü

Pazar günü Sri Lanka’da gerçekleştirilen saldırılar, tüm dünyayı yasa boğdu ve terör bir kez daha öfkeyle kınandı. Alınan son bilgiler saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısının 290’a, yaralılarınsa 500’e yükseldiğini gösterirken ölenler arasında Danimarka’nın en zengin insanının çocuklarının da olduğu öğrenildi.

Moda şirketinin sözcüsü Pazartesi günü Anders Holch Povlsen ile eşinin, Sri Lanka’daki Paskalya saldırılarında dört çocuğundan üçünü kaybettiğini açıklarken daha fazla ayrıntı vermeyi reddetti. Ancak Danimarka medyası, ailenin saldırı sırasında Sri Lanka’da tatilde olduğunu belirtti.

Milyarder iş insanının şirketi Bestseller’ın sözcüsü Jesper Stubkier; “Anders’in saldırıda üç çocuğunu kaybettiğini onaylayabiliriz.” dedi.

Danimarka’nın En Zengininin Üç Çocuğu Sri Lanka Saldırılarında Öldürüldüİngiliz moda perakendecisi Asos’un en büyük hissedarı olan giyim firması Bestseller’un sahibi olan Danimarka’nın en zengini Anders Holch Povlsen’in sözcüsü, daha fazla yorum yapmaktan kaçınarak ailenin mahremiyetine saygı gösterilmesi gerektiğini vurguladı. Kaynaklarda Holch Povlsen’ın ailesi ile birlikte Sri Lanka’da tatilde olduğu yazıldı. Fakat çocukların kimliği ya da ailenin diğer üyelerinin Sri Lanka’da olup olmadığı belirtilmedi.

Bununla birlikte hayatını kaybeden 290 kişinin arasında olan çocukların hangi patlamada yaşamlarını yitirdikleri bilgisi de verilmedi.

Sri Lanka Saldırılarında Öldürülenler Arasında Danimarka’nın En Zengininin Çocukları da VardıYine yabancı kaynaklarda ise Danimarkalı milyarder ve ailesinin, Sri Lanka’nın başkenti Kolombo’daki beş yıldızlı Shangri La Hotel’de kaldıkları iddia edildi. Dört gün önce, Holch Povlsen’in en büyük kızına ait olduğu bildirilen Instagram hesabında, üç küçük kardeşin omuz omuza, Sri Lanka sularına karşı durdukları bir paylaşım yaptığı görüldü.

Tüm bunların yanında, Kolombo’daki otobüs durağında patlayıcıların bulunduğu ve bugün Kolombo Kilisesi yakınında bir patlama daha olduğu aktarıldı. Açıklamada yetkililerin önce 12, sonra da 75 adet patlayıcı ele geçirdikleri ve St. Anthony’s Kilisesi’nin yakınında park halindeki bir kamyonette bulunan 3 adet bombanın etkisiz hale getirilmeye çalışırken infilak ettiği belirtildi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum