Yatırım yapmaya başla!

Kapıları Açan SpotMini Kendisine Engel Olanlara Karşı Koyuyor!Dünyaca ünlü robot üreticisi Boston Dynamics’in kapı açan robot köpeği SpotMini ile geçtiğimiz günlerde tanışmıştık. Üzerinde ki özel aparatı ve kapıları açan robot köpek teknoloji dünyasında büyük ses getirmişti.

SpotMini bu seferki videosunda verdiği kararın ne kadar arkasında durduğunu gösteriyor. Kapı açmak için programlanmış robot köpek, kendisine yapılan tüm engellemelere rağmen kararından geri adım atmıyor.

Teknoloji devi firmanın üretmiş olduğu SpotMini’nin bu gelişimi ilerisi için çok daha fazla merak uyandırıyor diyebiliriz. Yapay zekanın sıklıkla tartışıldığı şu günlerde robotların ileride çok daha aktif olarak hayatın içinde yer alacağını söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum