Yatırım yapmaya başla!

Spotify Daha Önce Kaldırdığı Tekrarla Butonunu Geri Getiriyor

Çevrimiçi müzik servisi Spotify, kısa bir süre önce kaldırdığı Tekrarla butonunu geri getirmeye hazırlanıyor.
Spotify Daha Önce Kaldırdığı Tekrarla Butonunu Geri Getiriyor

Son yılların en popüler ve en çok kullanıcı sayısına sahip olan Spotify, kısa zaman içerisinde dev bir platform haline geldi. Milyonlarca kullanıcıya hizmet veren İsveçli çevrimiçi müzik servisi daha iyi bir kullanım deneyimi sunmak adına sürekli güncelleniyor. Yeni özelliklerin eklendiği platformda, kimi zaman gelen güncellemeler kullanıcıların tepkisini çekebiliyor.

Firma son olarak geçtiğimiz Şubat ayının sonunda arayüzünde bazı değişikliklere imza atmıştı. Yapılan değişiklik bazı kullanıcıların tepkisini çekmişti. Gelen tepkilerin başlıca sebeplerinden biri ise “Tekrarla” butonunun kaldırılmış olmasıydı. Kaldırılan buton ile kullanıcılar bir şarkıyı ya da tüm listeyi yeniden oynatma şansı buluyordu. Spotify gelen tepkiler sonrası butonu geri getirmeye hazırlanıyor.

Kaldırılan Buton Geri Geliyor

Kaldırılan Buton Geri Geliyor

Spotify daha önceki yayınladığı güncelleme ile mobil uygulamasında butonları yeniden düzenlemişti. Yapılan düzenleme ile tekrar butonu sağ üst köşede bulunan üç noktanın altındaki menüye konumlandırılmıştı. Ancak bu güncelleme kullanımı zorlaştırdığı sebebiyle kullanıcılardan tepki çekmişti.

Gelen tepkiler sonrası Tekrar butonunu Spotify yeniden eski yerine getirmeye hazırlanıyor. Yeni güncelleme ile buton yeniden şarkı çalma ve durdurma butonlarının olduğu bölüme geliyor. Güncellenen arayüzde ayıca sanatçı ve şarkı ismi sol tarafa doğru kaydırılıyor. Hazırlanan güncelleme kullanıcılara kademeli olarak dağıtılıyor.

Halihazırda yapılan güncelleme ile o bölgeye ‘Karışık Çal’ butonu getirilmişti. Tekrarla butonunun en beğenilen yanı kullanıcıların istedikleri listeyi tekrara atabiliyor. Söz konusu butona iki kere basıldığında ise aynı şarkı sürekli çalıyor. Söz konusu butona masaüstü sürümde dokunulmamıştı. Ancak gelen tepkiler ile mobil sürümde de eskiye dönülmeye başlandı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum