Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Spotify Premium Kullanıcıları için Şarkı İndirme Limitini Üçe Katladı

Popüler çevrimiçi müzik servisi Spotify premium kullanıcılarının şarkı indirme limitini 3 katına çıkardı. İşte detaylar…
Spotify Premium Kullanıcıları için Şarkı İndirme Limitini Üçe Katladı
HABER GİRİŞ

Dünyanın önde gelen çevrimiçi müzik servisi Spotify, hem premium hem de ücretsiz hesap kullanıcılarını memnun edecek yenilikler getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde izlenen reklam üzerinden para kazandırma projesi ile gündeme gelen müzik servisi, bu sefer premium hesap sahiplerini memnun edecek bir karara imza attı.

Spotify’da premium hesap kullanıcıları dinledikleri şarkıları istedikleri takdirde cihazlarına indirebiliyorlar. Her ne kadar kullanıcılar çevrimiçi müzik dinledikleri için indirme yoluna gitmeseler de 3.333 şarkıya kadar indirme imkanı buluyorlardı. Spotify aldığı karar ile şarkı indirme limitini 3 katına kadar çıkardı.

Spotify’da Şarkı İndirme Sayısı 3’e Katlandı

Spotify’da Şarkı İndirme Sayısı 3’e Katlandı

Çevrimiçi müzik servisi Spotify’ın premium hesap kullanıcıları bundan sonra 3.333 yerine 9.999 şarkıya kadar cihazlarına indirme gerçekleştirebilecekler. Premium hesapların 5 ayrı cihaza kadar Spotify kullanabildiğini düşününce teorik olarak totalde 50 bine kadar şarkı indirmek mümkün olacak.

Ancak Spotify kullanıcıları kütüphanelerine 10 bine kadar albüm ve şarkı yükleyebiliyorlar. Dolayısıyla toplam şarkı limitinde artış gerçekleşmediği sürece 5 farklı cihazdan 50 bin şarkıyı indirebilmek şu an için çok olası değil. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde Spotify’ın kişisel kütüphanelere şarkı indirme sayısı artırabilir.

GCM Yatırım Banner

Giriş Yapılacak Cihaz Sayısı Arttı

Giriş Yapılacak Cihaz Sayısı Arttı

Bugüne kadar Spotify Premium kullanıcıları 3 farklı cihaz ile uygulamaya giriş yapabiliyordu. Ancak kullanıcı dostlu kararlara imza atan şirket, bu sayıyı 3 ten 5’e çıkardı. Bilindiği üzere Spotify bir süredir reklamları geçme özelliğini test ediyor.

Yakın zamanda kullanıma sunması beklenen bu özellik, ücretsiz hesap kullanıcılarını fazlasıyla memnun edecektir. Müşterilerini memnun etmek için yeni politikalar ile karşımıza çıkacak İsveçli müzik servisinin önümüzdeki günlerde ne gibi yeniliklere imza atacağı şimdiden merak ediliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.