Yatırım yapmaya başla!

Speedkore, Drag Canavarı Dodge Demon’dan Dünyanın En Hızlısını Çıkardı!Drag yarışına girecekseniz sizi bile gücüyle korkutacak bir makineye ihtiyacınız olacak! Bunu “gizli modifiye” araçlarla da yapacağınız gibi süper spor otomobillerin kalbini daha fazla güçlendirerek gerçekleştirmek mümkün. Sınır yok. Mühendislik bilginiz ve uygulama biçiminize güveniyorsanız, Speedkore gibi karbon uzmanlığından gelerek, Demon motorunu 1.200 ps’ye çıkartabilirsiniz.

Dodge’nin 3.300 adet sadece sizleri dünyanın en iyi kalkışlarını yaptırmak için ürettiği Challender Demon’un videoda geçilemez güçlerdeki versiyonunu izlediniz. Emin değiliz ancak şirketin SEMA Show’a getirdiği 1.400 ps’lik Demon‘dan farklı bir araç gelişimi yapmış olabilirler.

Pistte kendini parçalayan bu otomobil sadece Speedkore’nin 1.200 ps’e çıkarmasıyla hızlanmadı. Karon fiberde uzman olduğunu söylediğimiz ABD’li şirket, “Şeytan” için iyi bir diyet programı hazırlamış. Metal görünümün dışında, Demon daha çekici olmuş.

Dodge, çeyrek millik mesafeleri 9.65-8.7 saniyede alan aracının görülmemiş, çok çalışılmış aktarım organlarının her defasında drag sporuna yönelik olduğunu söylemişti.

Okları Speedkore’ye çevirdiğimiz de ise karbondan gelen hafif kütle ve yükseltilen motor beygiri onun soluksuz 400 metreyi 8 saniyede kapatabiliyor. 840 ps’e gören ayarlanan ve yükseltilmesi gereken parça listesinde; yeni bir tork konvertörü, karbon fiber şaft ve arka diferansiyel destek ögesi. Dodge Demon’un Speedkore’den sonra etkileme seviyesi 2 kat arttı. Acaba 1.200 beygirle hareket ederek, en iyi kalkışı yaparım diyenlere meydan okunması nasıl bir duygu?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum