Yatırım yapmaya başla!

SpaceX’in Roketleri İndirme Aşamasında Yaşanan KazalarRoketlerin uzaya fırlatılması için büyük yatırımlar ve ciddi emekler harcanmaktadır. Her yıl çeşitli amaçlarla çok sayıda roket, uzaya fırlatılmaktadır. Roketlerin uzaya fırlatılma ve indirilme aşamasında hesaplamalar en ince ayrıntısına kadar yapılmakta her türlü olumsuzluğun önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Buna rağmen bazen hesapta olmayan kazalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. İzlediğiniz videoda Dünyaca ünlü şirket SpaceX’in uzaya fırlatılan roketlerin indirilmesi sırasında yaşanan kazalara tanık oluyorsunuz. SpaceX’in kendi hesabından yayınladığı görüntülerde inişi sağlanamayan roketler adeta infilak ediyor.

Yaşanan en ufak bir arıza ya da yapılan bir hata görüntülerde görüldüğü üzere çok ciddi sonuçların ortaya çıkmasına neden oluyor. Yaşanan kazaların faciaya neden olabilecek boyutlarda olduğuna videoda tanık oluyorsunuz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum