Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Sosyal Token Platformu Roll, Yatırım Turunda 10 Milyon Dolar Topladı

Roll'un kurucu ortağı ve CEO'su Bradley Miles, NFT'lerin geleceğine güveniyor.
Sosyal Token Platformu Roll, Yatırım Turunda 10 Milyon Dolar Topladı

Sosyal token altyapı sağlayıcısı Roll, A Serisi yatırım turunda 10 milyon dolar artırdı ve yaratıcıların topluluklarla etkileşimlerini tokenleştirmelerine yardımcı olmak için şirketin toplam fonunu 12,7 milyon dolara çıkardı.

IOSG Ventures liderliğindeki finansman turuna Animoca Brands, Alchemy, Huobi Ventures, Weekend Fund, Mischief Fund, Audacity ve Galaxy Interactive, Hustle Fund, Gary Vaynerchuk, Trevor McFederies, Ryan Selkis ve Balaji Srinivasan gibi büyük yatırımcılar katıldı.

Sosyal tokenler, merkezi olmayan bir yaratıcı ekonominin temeli olarak kullanılma potansiyeline sahip blok zinciri tabanlı dijital para birimleri olarak biliniyor.

Roll Kurucu Ortağı ve CEO’su Bradley Miles, NFT’lerin patlayıcı büyümesini ve popülaritesini kültürel boğa piyasası olarak tanımlayarak, bunun dünya çapındaki sanatçılar, müzisyenler ve yaratıcılar için bir rönesans haline geldiğini söyledi.

NFT’lerin dünyanın geleceğini temsil ettiğini söyleyen Miles, önümüzdeki 10 yıl sanat, video, oyun, müzik ve içerik alanında önemli gelişmeler yaşanacağını belirtti.

Roll, altyapı ve uygulama programlama arayüzleri veya API’ler sağlayarak sosyal belirteçleri pazar yerleri, akış hizmetleri ve DAO’lar gibi web uygulamalarına entegre etmeye yardımcı oluyor.

Ethereum akıllı sözleşmeleriyle desteklenen Roll’un sosyal tokenleri, geleneksel web platformları ve DeFi protokolleriyle etkileşime girebiliyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum