Yatırım yapmaya başla!

Sosyal Medya Bağımlıları Buraya! Aldığınız Beğenilerle Kripto Para Kazanabilirsiniz

Kripto para piyasasında her geçen gün bir yenilik duyuyoruz. Bunlara bir yenisi daha eklendi ve herkesin dikkatini çekti. İşte detaylar;
Sosyal Medya Bağımlıları Buraya! Aldığınız Beğenilerle Kripto Para Kazanabilirsiniz

Bitcoin ile başlayan ve her fiyat yükselişinde biraz daha dikkat çekici hal alan kripto para piyasası, 2018 yılına düşüşlerle başladı. Buna karşın düşüş haberleri, alım yapmak isteyen kişiler için bir fırsat olarak değerlendiriliyor. Aynı zamanda geliştirilen yeni kripto paralar, birbirinden farklı özellikleri ile dikkat çekiyorlar. Kendi kripto parasını çıkartan Rusya’nın aktivist modeli Natalya Vodyanova gibi özellikleriyle ilgi gören bir kripto para daha hayatımıza girdi.

Sosyal medya kullanıcılarının dikkatini hemen çeken kripto para, PlusOneCoin ismiyle tanıtıldı.

PlusOneCoin Sosyal Medyada Dikkat Çekti

Bu kripto para, girişimci Clem Chambers tarafından sosyal medya kullanıcılarının para kazanmasını sağlamak amacıyla yaratıldı. Çıkış tarihinin üzerinden çok geçmemesine rağmen % 1000 oranında değer kazanmayı da başardı. Yaratıcısı, sosyal medyadaki sahteciliğe karşı büyük bir savaş başlatırken, kripto parasının çığır açacağını söyledi.

Yaratıcısı PlusOneCoin sistemini; kullanıcıların beğendiği içerikleri oluşturan kişilere, kripto para bağışlamasını mümkün kılmak şeklinde açıkladı.

Sosyal Medyada Beğenilen İçeriklere Kripto Para Bağışı

Chambers, sosyal medya binlerce sahte içerik üretilebildiğinden bahsederek, blockchain sisteminde bunun mümkün olmadığını dile getirdi. Ama kendi sisteminde, içeriği oluşturan kişilerin doğrulandığı birçok nokta olduğunu söyledi. Hangi yayınların gerçek olduğunu izlemek için kriptokrasi işlemlerini takip eden blok sistemi kullanıldığını ve sahte çevrimiçi etkileşimlere karşı savaşmak için tasarlandığını açıkladı.

Chambers, kullanıcının yaptığı faaliyetlerin beğeni getirdiğini ve buna bağlı olarak kripto para kazanıldığını açıkladı.

Clem Chambers Kripto Parayı Tanıttı

Sistemdeki finansal sürecin henüz robotlar tarafından yapılamayacağını söyleyen PlusOneCoin yaratıcısı, etkileşimleri doğrulayan gerçek sistemler olduğunu belirtti. Bu sayede de kullanıcılar tarafından yapılan içerik paylaşımlarının doğrulanması sonucunda ödeme yapılacağını kaydetti. Sosyal medyada birçok sahte haberin dolandığına ve insanların okuduğu şeylerin gerçekten doğru olup olmadığını bilemediğine de dikkat çeken Chambers, yarattığı sistemden oldukça umutlu görünüyor.

Chambers’ın şirketi, 2017 – Ekim’de ismine blockchain kelimesini eklemiş ve hisseleri %400’e yakın değer kazanmıştı.

Şirket İsmine Blockchain Eklenince Değer Kazanmıştı

On-line Plc olan adını On-line Blockchain Plc olarak değiştiren şirketin yetkilileri, blok zinciri teknolojisi ve kripto para birimleri üzerinde çalıştıklarını açıklamışlardı. Şimdi ise bu çalışmalarının meyvesi olan PlusOneCoin ile karşımıza geldiler.

Chambers sosyal medyada sahte beğeniler ve takipçiler olduğuna dikkat çekerek, manipüle edilebileceklerini söylüyor.

Sosyal Medyadaki Sahteciliğe Açıklama

Bunun böyle olduğunu hepimiz biliyoruz ve bu hesaplardan yayınlan sahte haberlere maruz kalıyoruz. PlusOneCoin ile bu sahteciliğin önüne geçeceklerini ifade ediyorlar. Ödüllendirme sistemi sayesinde de kişileri doğru içerik üretimine teşvik edeceklerini belirtiyorlar.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum