Paylaşım

Sony Efsane Oyunu God of War için Büyük İndirim Yaptı!


 

Sony’nin tüm dünyada ses getiren oyunu God of War’da kısa bir süreliğine %50 indirim yapıldı.

PlayStation tarihinin en çok beğeni toplamış oyunlarından biri şüphesiz God of War serisi olmaktadır. Serinin son oyunu milyonlarca oyun tutkunu tarafından büyük bir heyecanla bekleniyordu ve 20 Nisan 2018 tarihinde satışa sunulmuştu.

Piyasaya sürülmesiyle beraber rekor satış rakamlarına ulaşan God of War, oyunun geliştiricisi Sony’i de son derece memnun etmişti. Şirket oyuna olan büyük ilgiyi çok daha yüksek seviyeye çıkaracak yeni bir karar aldı. Sony’nin oyuncuları sevindirecek kararı ile God of War’da bir süre için %50 indirim yapıldı.

Days of Play İndirimleri Geldi Çattı

Geçtiğimiz günlerde sizlere pek çok PlayStation 4 oyununun indirime gireceği Days of Play kampanyasını duyurmuştuk. Başta God of War olmak üzere PS4 platformunda bulunan pek çok oyun hatırı sayılır indirimlerden yararlanıyor.

PS4’te en çok oyunlardan biri olan God of War ise %50 indirim ile 299 TL yerine 149 TL ile satışa sunuluyor. God of War ve diğer oyunlarda indirimler 18 Haziran tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihten itibaren oyunlar yine indirimsiz fiyatlarıyla satışta olacak. Hazır karne gününün de gelip çattığı şu günlerde oyun almak isteyenler için söz konusu indirimler oldukça cazip görünüyor.

Başka Hangi Oyunlar İndirimde?

Sony’nin PlayStation 4 için düzenlediği etkinlik olan Days of Play’de God of War ile beraber platformda başka oyunlar da indirime girmiş durumda. İndirime giren diğer oyunlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

18 Haziran tarihine kadar, göz alıcı grafikleriyle ve atmosferiyle dikkat çeken oyun God of War’ı %50 indirimle satın almak istiyorsanız buraya göz atabilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın