Yatırım yapmaya başla!

Sony CES 2020’ye PlayStation 5 ile Damga Vurabilir

Yakın zamanda düzenlenecek olan CES 2020 etkinliğinde Sony’nin PlayStation 5’i tanıtabileceği iddia ediliyor.
Sony CES 2020’ye PlayStation 5 ile Damga Vurabilir

Oyun dünyası her geçen gün yeni bir gelişmeye tanıklık ediyor ve milyonların ilgisini çekiyor. Sektörün önde gelen şirketleri Microsoft ve Sony ise piyasaya sunduğu konsol ürünleri ile milyonlarca kullanıcıya oyun deneyimini yaşatıyor. Halihazırda PlayStation 5 ve Xbox One ürünleri başlıca konsollar olarak karşımıza çıkıyor. Her iki şirket 2020 yılına yeni konsollarını tanıtacak. Microsoft Xbox Series X üzerinde çalışmaya devam ediyor. Sony ise milyonların beklediği PlayStation 5’i önümüzdeki yıl içerisinde tanıtacak.

Tanıtımın ne zaman yapılacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak gelen bazı sızıntılar bekleyenlere fikir verebiliyor. Yeni PlayStation’un 2020’nin sonlarına doğru kullanıcılara sunulması bekleniyor. Ancak şirketin web sitesinde yaptığı bir değişiklik yeni konsolun önümüzdeki günlerde tanıtılabileceğine işaret ediyor. Sony’nin CES 2020 etkinliğinde sürpriz bir şekilde PlayStation 5’i tanıtabileceği tahmin ediliyor.

CES 2020’de PlayStation 5 Tanıtılabilir

CES 2020’de PlayStation 5 Tanıtılabilir

Teknoloji meraklılarının merakle beklediği organizasyonların başında gelen CES 2020, 7 – 10 Ocak 2020 tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenecek. Etkinlikte birbirinden iddialı ürünler kullanıcıların beğenisine sunulacak. Japonya merkezli teknoloji şirketi Sony, düzenlenecek olan etkinlikte beklenen konsolu PlayStation 5’i tanıtabilir. Bunu düşündüren ise Sony’nin global internet sitesinde yaptığı bazı değişiklikler oldu.

Şirketin resmi sitesine ‘The future is coming’ yani ‘Gelecek geliyor’ ibaresi eklenti. Bu da akıllara CES 2020’de PlayStation 5’in tanıtılma ihtimalini getiriyor. Teknoloji şirketi her yıl CES etkinliklerine katılıyor ve birbirinden iddialı ürünler tanıtıyor. Ancak bugüne kadar bu etkinliklerde PlayStation ürününe dair bir duyuru gerçekleşmedi. Yapılan tanıtımlar daha çok akıllı telefon ve televizyon ürünlerine yönelik oldu. Eğer geçmişte olduğu gibi bir strateji izlenr ise PlayStation 5 meraklılarının biraz daha beklemesi gerekiyor.

Geri Sayım Başladı

Geri Sayım Başladı

Ancak web sitesinde yapılan değişiklikler heyecan yaratmıyor değil. CES 2020’de PlayStation 5’in tanıtılması halinde etkinliğin ses getiren başlıca gelişmelerinden birisi yaşanacak demektir. Beklenen konsolun tasarımına ve donanımsal özelliklerine dair bugüne kadar pek çok sızıntı ortaya çıktı.

Buna göre PlayStation 5’in yepyeni bir oyun deneyimi ile karşımıza çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor. Konsolun fiyatına dair herhangi bir bilgi ise henüz mevcut değil. Diğer yandan oyun tutkunlarının gözü PlayStation 5’in en büyük rakibi Xbox Series X’te olacaktır. Teknoloji gündeminin odağında olacak CES 2020’de neler yaşanacağını önümüzdeki sayılı günler içerisinde görme fırsatı bulacağı.z

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum