Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Efsane Oyun Karakteri Film Oluyor: Sonic the Hedgehog’tan İlk Fragman GeldiEfsane Oyun Karakteri Film Oluyor: Sonic the Hedgehog’tan İlk Fragman Geldi

Oyun tarihinin gözde serilerinden Sega yapımı Sonic, milyonlarca kişinin gönlünde uzun yıllar yer etmişti. Pek çok oyun ve çizgi gilm karakterinde olduğu gibi Sonic’in de beyazperdeye uyarlanıyor. Filmden ilk fragman ise bugün itibariyle Paramount Pictures tarafından paylaşıldı. Sonic the Hedgehog filminin başrolünde dünyaca ünlü komedyen Jim Carrey yer alıyor.

Ünlü aktör filmde Sonic’in düşmanı Doctor Ivo Robotnik karakteri ile karşımıza çıkıyor. 90 milyon dolar gibi dev bir bütçe ile çekilen filmin yönetmen koltuğunda oturuyor. 80’ler ve 90’ların oyun dünyasına aşina olan kitlenin ilgisini çekecek olan filmde Jim Carry’e, Ben Schwartz, James Marsden ve Neal McDonough eşlik ediyor.

Bugüne kadar yer aldığı filmlerde izleyenleri fazlasıyla güldüren Jim Carrey, bu yapımda da etkisini hissettirecektir. 9 Kasım’da izleyici ile buluşacak filmden gelen ilk fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur