Yatırım yapmaya başla!

Yeni Subaru Forester Fuarda Gösterilmeden “Japon Dergisinde” Çıktı!

Subaru'nun sağlam karakterli 4x4 modeli Forester'ın yeni yüzü hakkında detaylar gelmeye başladı.
Yeni Subaru Forester Fuarda Gösterilmeden “Japon Dergisinde” Çıktı!

Subaru Forester’ın yeni halinden ilk kare arka farlarından gelmişti. SUV dünyasının simetrik AWD‘si Forester sağlamlık, dayanlıklılık ve yüksek performanslarda rakiplerine bazen şans bırakmayan bir SUV modeldir. Japon markanın değişmeyen duruş karakterinin büyük sınıf aracıda diyebiliriz. Subaru yıllar boyunca sizde farkettiyseniz imajını bir anda değiştirebilen bir firma değildir.

Belli bir süre aynı çizgi üzerinde hareketler yaparak, bombayı en sonda patlatmayı seviyor. O yüzden yenilenen 4×4 için gördüğümüz kadarıyla değişimi makyajlama mantığında gerçekleştirilmiş.

Güzel olan bazı öğelere dokunulmamış.

Gördüğümüz kadarı ile ön kısım bakışlarında bir değişim yok. Yani far yapısının alttan kavisli şekli olsun, büyüklüğü olsun aynı. Normalde üreticiler son yeni modellerinde slim yönteme başvursa da yeni Forester’da bu yapılmamış.

Fark gördüğümüz unsurlar arasında tampon yapısı var. Burada alt difüzör kısmın sis farı etrafında ufak bir revizesi var. Resimler parlak dergi sayfalarından çekildiği için detayları belli ölçülerde görebiliyoruz.

Forester 4X4’ün yeni kasa mı, eski mi olduğunu arka bölümden anlayabilirsiniz.

Eski neslinde daha yuvarlak ve klasik olan stop farlar, aynı 7 kişilik Ascent SUV tahminimizdeki gibi oldu. Yapı olarak Subaru’nun son zamanlarda Impreza üzerinde denediği bumerang parça tipiyle karşılaşıyoruz. Ortadan geçen krom çubuk detayı da fena durmuyor. Sanki Japon temsilcinin yaptıkları bu kadar gibi!

Forester’ın yeni Global Platform ile güvenlik ve sürüş dinamiklerini artırmaya yönelik olacaktır. Ayrıca kullanım alakalı titreşim ve sertlik seviyesinde gözle görülür iyileştirmeler yapacağı da notlar arasında. Baktığımızda gösterimine de az bir süre kaldı. Yeni kasa Subaru Forester’ı 28 Mart’ta New York Otomobil Fuarı‘nda görebileceğiz. Perdesi kalkar kalkmaz aynı dakikalarda Forester’ın yeni yüzü hakkında detaylı anlatımlar yapacağız.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum