Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Solana Tabanlı Tulip Protocol Yatırım Turunda 5 Milyon Dolar Topladı

Eski adıyla SolFarm olarak bilinen DeFi uygulaması 800 milyonun üzerinde değerlemeye sahip.
Solana Tabanlı Tulip Protocol Yatırım Turunda 5 Milyon Dolar Topladı
Son Güncelleme: 
Yorum

Solana merkezli DeFi uygulaması Tulip , getiri toplama ve kripto kredisi ürünlerini genişletmek amacıyla 5 milyon dolar topladı .

Jump Capital ve Alameda Research’ün stratejik yatırıma öncülük ettiği, finansmanda, toplam kripto varlıklar 800 milyon doların üzerinde çıktı. Tulip kısa süre önce isim değiştirdi ve Haziran ayında SolFarm adıyla olarak 25.000 dolarlık bir hackathon ödülü kazandı.

Tulip, kullanıcıların token mevduatlarında çift haneli getiri elde etmelerini sağlar ve kaldıraçlı verim çiftçiliğinin yanı sıra kripto kredisini kolaylaştırır. Tulip CEO’su Senx, 150.000’den fazla benzersiz cüzdanın bu araçlarla etkileşime girdiğini ve 10.000 cüzdanın anlamlı pozisyonları koruduğunu söyledi.

Tulip günlük fiyat grafiği
Kaynak: CoinGecko

Tulip’in milyar doların üzerinde toplam kilitli değerinin yaklaşık %1.2’sini yakalayarak protokolün kendi kendine yeterli kaldığı belirtildi. Finansman, TULIP tokenomics’e daha fazla yatırım yapılmasına yardımcı olacak.

Tulip, Solana ekosistemindeki en büyük yedinci DeFi platformu olarak gösteriliyor. TULIP tokeni, FTX dahil olmak üzere bazı borsaarda listeleniyor ve şu anda yaklaşık 19 dolardan işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%