Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Solana’nın DeFi Ağı Solrise Yatırım Turunda 3.4 Milyon Dolar Topladı

Platform, yatırımcıların aktif olarak yönetilen birkaç fon arasında sermaye tahsis etmesine imkan tanıyor.
Solana’nın DeFi Ağı Solrise Yatırım Turunda 3.4 Milyon Dolar Topladı

Son dönemde kripto para piyasasında merkeziyetsiz finansın hızla yaygınlaştığı biliniyor. DeFi olarak adlandırılan bu platformlara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Solana ağında da çok sayıda DeFi platform geliştiriliyor.

Solana ağı için merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü olan Solrise Finance, gözetimsiz varlık yönetimi platformu için 3.4 milyon dolarlık bir artışı başarıyla tamamladı.

Solana, DeFi Alanında Büyüyor

Solana, DeFi Alanında Büyüyor

Alameda Ventures, Delphi Digital ve CMS Ventures dahil olmak üzere blok zincirindeki en büyük risk sermayesi isimlerinden bazıları Solrise finansman turunu destekledi. Diğer katılımcılar arasında Jump Capital, ParaFi Capital, DeFi Alliance, Reciprocal Ventures ve SkyVision Capital gibi firmalar bulunuyor.

Solrise sermaye artışının DeFi’yi daha geniş bir yatırımcı sınıfı için daha erişilebilir hale getirmeye yönelik olacağını belirtiyor. Yüksek işlem ücretleri ve saklama çözümlerindeki eksikliklerin giderilmesi amaçlanıyor.

Solrise özellikle yatırımcılara sentetik, Solananative ve zincir dışı varlıklar dahil olmak üzere kesit varlıklara daha kolay erişim sağlayacak. ParaFi Capital’in genel ortağı Santiago Santos, Solrise’ın Solana ekosistemindeki önemli bir DeFi yatırımı olduğunu söyledi.

Santos ayrıca Solrise’ı yatırımcılar ve ekosistemdeki sermaye için birincil erişim noktası olarak gördüklerini ifade etti. Solana en büyük ve en hızlı büyüyen blockchain ekosistemlerinden biri olma adına yatırımlarını sürdürüyor. Solana Labs Haziran ayında, 314 milyon dolar değerinde özel token satışı gerçekleştirmişti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum