Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Küçük 6×6 Kamyoneti: “Smart ForTwo Truck”

eBay'de satılan bir otomobil oldukça dikkatimizi çekti. Standart Smart, akla gelmeyecek şekillere sokularak satışa çıkartılmış!
Dünyanın En Küçük 6×6 Kamyoneti: “Smart ForTwo Truck”

Süper 6×6‘lar modasına Smart‘ta katıldı. Kullandığınız otomobilin tipi, bakışları ve karoser yapısı ne kadar normal olursa olsun yerleştirilen ekstra tekerler, vahşileştirmenin en garantili çalışmasıdır. 6X6 alanında bu zamana kadar neler gördük; son olarak Mercedes – AMG’sini kusursuzca kopyalayan BAIC BJ80 6X6‘dan sonra Amerika – Çin işbirliği ile oluşturulan Wrangler TomoHawk modellerini sizlere göstermiştik.

Sempati yönünden bakacak olursakta, Smart ForTwo’nun bir üstü daha yok! eBay‘da satılığa çıkartılan bu aracın talibinin çok olmasını bekliyoruz. Uğraşın çok olduğundan ziyade, dünyanın en kompakt fazladan iki tekerlekli kamyonetine binmiş olacaksınız.

Smart’ın ön ve belli bir yere kadar yan kısmında değişim yapılmamış.

Smart’ın model yılı 2013. Satıcının dediğine göre yaptıkları işlemlerin yasal olmasıyla beraber, sınıf değişim kimlikleri de yenilenmiş.

Junior 6×6 Truck, güçte olmasa da tipte abileriyle aynı hissiyatta.

Standart ölçülerinde; 2695 mm uzunluğa ve 1663 mm genişliğe sahip. Değişime uğrayan kısım da zaten uzunluğu. Kendine has jant yapısının değişmediğini görüyoruz. Araç normalde de sadece ön, arka ve cephe camalarına sahipti.

Artık kesme – ekleme işlemlerine başlayabiliriz!

Arka camın bitiminden itibaren işlemler başlatılmış. Bana göre arka tamponla beraber aydınlatma kısmı kalıp gibi alınıp, sadece şasiyi uzatma kısımlarında ekleme ve kesme işlemleri yapılmış.

Smart’a verilecek kamyonet tipi modern bir açılan arka camla bağlanmış.

Ek sacla uzatılan kaporta, tahmini aracın uzunluk ölçüsünde 1 metre kadar artırmıştır. Geri kalanı kalıp şeklinde alındığı için arka yapıya rüzgarlığı ile birlikte montelenmiş.

Görünen ForTwo kılavuz istemez.

Uzayan alt yapıya karşı da en arkaya 2 teker daha eklenmiş. Böylelikle Smart’ta eşyalarınızı koyacağınız bagaj namına bir şey yoktu, şimdi en azından yükleme alanı kolay olan açık bir bölme olmuş.

Deri koltuk, klima ve birkaç güvenlik özelliği ile satışa çıkartılan ve yapılanlar boyundan büyük olan ForTwo aracını 16 bin dolara satılıyorlar. Fiyatı belki içinizden “16 bin dolar için değer” gibi düşünüyorsanız, aynı paraya Smart’ı bagajında taşıyacak kadar büyük Amerikan kamyonetlerinden birini alabilirsiniz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum