Paylaşım

Lüks Bir Uçaktan Çok Daha Fazlası: “Skyranch One”


 

Başlı başına zenginlerin en lüks oyuncakları arasında yer alan özel jetler, sahip oldukları eşsiz iç mekan tasarımlarıyla göklerde süzülen beş yıldızlı otelleri andırıyorlar. Hayranlık uyandıran bu nitelikli hava araçları, misafirlerine her daim unutulmaz bir yolculuk yaşatmayı başarıyorlar. Elbette ki ilerleyen teknoloji her sektöre olduğu gibi havacılık sektörüne de el atarak, bu devasa makineleri olağanüstü bir boyuta taşıyor.

Özellikle de iç mekan tasarımına eklenen bu teknolojik yenilikler ve lüks gereçler yeryüzünde yaşayamayacağınız birçok deneyime gökyüzünde ulaşabilmenizi sağlıyor. İşte bu tarz yenilikler ile donatılmış Skyranch One isimli bu inanılmaz başyapıt da aklımızı başımızdan alan ultra lüks hava araçlarının en güzel ve en yeni örneklerinden bir tanesidir.

Dilerseniz, üst düzey konfor ile unutulmaz bir seyahat deneyimine ulaşmanızı sağlayacak olan Skyranch One isimli bu olağanüstü hava aracına birlikte bir göz atalım:

“Komplike Sadelik” Konseptiyle Oluşturulmuş Kusursuz Bir Jet

"Komplike Sadelik" Konseptiyle Oluşturulmuş Kusursuz Bir JetLüks ve konfor içerisinde bulutların arasında süzülebilmenizi sağlayacak olan Skyranch One jeti, rüya gibi iç mekan tasarımıyla kusursuz bir hava aracı olduğunu bizlere gösteriyor. Daha önceleri incelemiş olduğumuz dünyanın en lüks uçan yatı Skyacht One ile aynı firma tarafından oluşturulan bu özel jet, bazı özellikleriyle firmanın uçan yatını geride bırakmayı başarıyor. Skyacht One modeline göre çok daha büyük ve eşsiz bir başyapıt olan Skyranch One, bugüne kadar rastlamadığımız “komplike sadelik” konseptli iç mekan dekorasyonuyla bizleri kendisine hayran bırakmayı başarıyor.

Skyranch One Lükse Olan Arzularınızı Dindirecek   

Skyranch One Lükse Olan Arzularınızı DindirecekBeyazlatılmış ahşap, dokuma deri ve süetin yanı sıra oyma işlemelerin de bulunduğu demirbaşlar ile donatılan Skyranch One, lükse ve konfora olan susuzluğunuzu giderecek. Bu özelliklerin yanı sıra İngiliz tarzı aksamların ve aydınlatmaların da kullanıldığı bu muhteşem yat sizce de oldukça etkileyici bir başyapıt değil mi? Bu lüks dokunuşların yanı sıra Avrupa tarzı yastıkların süslediği modüler koltuklar, oniks tezgahlar, panoramik camlar ve kanaviçe benzeri duvar kaplamalarıyla donatılan Skyranch One sektördeki diğer lüks jetler ile arasındaki farkı açık bir şekilde gözler önüne seriyor.

Sahip Olduğu Bütün Özellikler ile Tamamıyla Seçkin Bir Uçak

Sahip Olduğu Bütün Özellikler ile Tamamıyla Seçkin Bir UçakLükse olan susuzluğunuzu giderdikten sonra eşsiz aromalar eşliğinde daha da keyiflenmek isteyenler, Skyranch One jetinde bulunan çoklu barları deneyebilirler. Lüks bir uçaktan çok daha donanımlı bir güzellik olan Skyranch One, kişiye göre tamamıyla özelleştirilebilir. Bu muhteşem projenin arkasındaki isim olan Sotto Studios; Skyranch One uçağının potansiyel sahiplerine 3D boyutlu bir sunum gerçekleştirerek, bu eşsiz güzelliğin tamamıyla farkına varmalarını sağlıyor.

Bünyesinde barındırmış olduğu özellikleriyle yolcularını kelimenin tam anlamıyla bulutların üzerine çıkaracak. Lüks ve konforlu imkanlarının yanı sıra şık materyallerle de olağanüstü bir özel jet haline gelen Skyranch One ile bu eşsiz deneyimi tatmak istemez miydiniz?

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın