Yatırım yapmaya başla!

SkyDeck Jet Eklentisiyle Gökyüzünün Sonsuzluğunda Kaybolacaksınız!

SkyDeck Jet Eklentisiyle Gökyüzünün Sonsuzluğunda Kaybolacaksınız!

Geceleri karanlıklar içerisinde parlayan yıldızları, gündüzleri ise şekilden şekle giren bulutları izlemek hemen hemen herkese huzur verir ve büyük bir merakın içerisine sürükler. Bulutlara ve yıldızlara daha da yakın olmak ister o an insan. İşte bu nedenle de genellikle seyahat sırasında bu yakınlığı kısmen de olsa sağlayan uçakların cam kenarlarına kurulup, gökyüzünün büyüleyici güzelliklerine tanıklık ederiz. İşte çoğu çocuk da “büyüyünce ne olacaksın?” sorusuna “pilot olacağım!” diyerek cevap verir o saatten sonra…

Çocukları son derece haklı çıkaracak muhteşem bir tasarım ürünü olan SkyDeck adındaki bu güzel ve özel jet eklentisi, gökyüzü sonsuzluğunun yanı sıra hipnotize eden güzelliğini de sizlere sunuyor. SkyDeck, sesten bile hızlı dünyanın ilk süpersonik yolcu jeti Aerion AS2 kadar yüksek bir hıza sahip olmayan özel bir jete eklenerek onu bambaşka bir tasarıma dönüştürüyor. Eğer uzun uçuşlardan sıkılıyorsanız, bu özel jet ile yolculuğun hiç bitmemesini ve gökyüzünün güzelliğinden ayrılmamış olmayı dileyeceksiniz. Şimdi SkyDeck adı verilen bu güzeller güzeli jet eklentisi ile gökyüzünün sonsuzluğuna doğru unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

İşte karşınızda SkyDeck jet eklentisiyle gökyüzünün hayallerle dansı!

Muhteşem Bir Deneyim Sunan SkyDeck Eklentisinin Tasarımı

Muhteşem Bir Deneyim Sunan SkyDeck Eklentisinin TasarımıSıradan yolcu uçaklarıyla seyahat ederken, filmlerin akışına ya da akıllı telefonlarımızın uygulamalarına kendimizi kaptırırız ve küçücük camlardan görmüş olduğumuz gökyüzü bizleri birkaç uçuştan sonra daha fazla heyecanlandırmamaya başlar. Dünyanın en lüks özel jetleri ise sunmuş oldukları beş yıldızlı otel imkanlarıyla bu heyecanı fazlasıyla gölgelemeyi başarır. Ancak WindSpeed Technologies tarafından tasarlanan SkyDeck, bu güzelliği lüks ile harmanlayarak misafirlerine sunacak. SkyDeck, asansörlü koltuklarla çıkılan cam kubbeli alanıyla 360 derecelik büyüleyici gökyüzünü gözler önüne seriyor.

SkyDeck Kaç Fitlik İrtifaya Çıkabilecek?

SkyDeck Kaç Fitlik İrtifaya Çıkabilecek?Şu anda projelendirilmiş şekilde bekleyen bu güzel tasarım, hayata geçirildiğinde kesinlikle dünyanın en lüks uçan yatı Skyacht One gibi lüksün hayat bulmuş halini bile geride bırakmayı başaracaktır. Bir ya da iki kişilik cam kubbesi bulutların ve gökyüzünün gizemine ortak olmanızı sağlayacak olan SkyDeck, 30 bin fit yükseklikte göklerden dünyaya muhteşem bir bakış açısı sunuyor. Akıllıca tasarlanmış bu cam kubbe, süpersonik savaş uçaklarında kullanılan yüksek irtifalara, zorlu hava şartlarına ve hatta kuşların çarpmasına bile dayanıklı bir malzeme ile oluşturulacak.

360 Derecelik Gökyüzü Manzarası Ne Kadara Mal Olacak?

360 Derecelik Gökyüzü Manzarası Ne Kadara Mal Olacak?SkyDeck adı verilen bu eklenti, uçağın sınıfına göre 8 ila 25 milyon dolar arası oldukça yüksek bir rakama satışa sunulacak. Sıradan uçakları ve özel jetleri çok daha lüks hale getirecek olan bu eklenti, pahalı fiyatına rağmen birçok uçak üreticisinin listesindeki yerini almaya başladı.

Dünyanın en yüksek binasının ya da yapısının zirvesine çıkarak şahit olacağınız güzelliklerin daha da fazlasına tanıklık edebilmenizi sağlayacak olan SkyDeck, muhteşem tasarımıyla sizleri gökyüzünün hakimleri haline getirecek. Bu eşsiz tasarım ile gökyüzünün sonsuzluğuna ve büyüleyici manzarasına şahit olmak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum