Yatırım yapmaya başla!

Skoda Elektrik Gücünü Vision RS ile Gösterecek!

Skoda 3. RS'ini de göstermesiyle, markanın elektrikli araç sınıflarına olan çalışmalarındaki ilerleyişini de aktarmış oldu. İşte detaylar...
Skoda Elektrik Gücünü Vision RS ile Gösterecek!

Aktarım organalarının seyir değiştirdiği bu yıllarda Skoda’da batarya sistemli elektrikli motor günlerini başlatıyor. İlk etapda Çekli şirket bunu eRS SUV bir model üzerine gerçekleştireceğini söylemişti. Yüksek performansa dayanan hatchback tipinin de olacağını şimdi göstermiş oldu. Vision RS, hatlarından da belli olacağı üzere büyük sayılabilecek bir otomobil olacak.

VW’nin de pil ve elektrikli araçlara olan yatırımları devam ederken Skoda’da 5 senelik planları içerisindeki EV modellerini göstermeye başladı. Gösterilen bu araç üzerine aslında konuşulacak çok şey var! Nedeni ise Vision RS’in farklı modellerin yerine geçebilecek bir yapıda olması…

Konsept Skoda Güzel Parça Şekillerine Sahip!

Konsept Skoda Güzel Parça Şekillerine SahipVision RS, güncel Skoda ızgarasında, üçgen tipi farlarla tasarlanmış. Şişkin kaput tasarımı aracı olduğundan daha güçlü göstermiş. Alt kısımlara indiğimizde durum biraz daha üste taşınarak RS hareketleri yoğun hissediliyor. Tampon geniş açıklıklara ve çıkıntılı lipe sahip.

Jantlar konsept oluşunu belli ediyor. Normalde burayı 18 veya 19 inç olarak düşünebiliriz. Profilden bakınca Vision RS, shooting brake tarzına kaçıyor gibi duruyor.

Boyutları açıklanan elektrikli Skoda’nın 4.356 mm uzunluğa, 1.810 mm genişliğe ve 1.431 mm yüksekliğe sahip olması bekleniyor. Aks mesafesinin de 2.650 mm olmasıyla ölçülerin yeterli olduğunu anlıyoruz.

Skoda çizgilerini çok iyi taşıyacak olan bu elektrikli RS, markayı sırtlayan bir model olabilir. Teaser, güzelliğinden ödün verilmediğini söylüyor! Yine de ilerleyen zamanlarda Vision RS’in bir modelin yerine geçebileceğini şimdiden diyelim. Sizce de bu karoser yapısıyla çıksa fena olmaz mı?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum