Yatırım yapmaya başla!

Men: Black in International’in Lexus QZ 618 Galactic Enforcer Jet’i

Men in Black filmi için tasarlanan Lexus jeti, sağlam dönüşümler sergileniyor.
Men: Black in International’in Lexus QZ 618 Galactic Enforcer Jet’i

Gökyüzü otomobillere hazır mı? Peki ya ses hızına sahip jetlere? Lexus, modellerinden aldığı ilhamla inanılmaz bir uçan taşıt tasarımına imza attı. Fikirleriyle teknoloji alanında her dönemde öncü olan Japonlar ve en büyük otomobil üreticisi Toyota‘nın hayali bu sefer uzayı hedef alıyor. Men: Black in International filmi ajanlarına sunulan aracı, resimlerden daha iyi anlayabileceğiniz gibi karanlık ortamlarda sürekli şekil değiştirebilen araç fikrini de kapmış olacaksınız.

Lexus, Toyota’nın premium yüzü olmasının dışında dünyadaki birçok ileri teknolojinin de sahip olduğu bir markadır. Verilebilecek örneğe ise P4 adlı son sürüm otonom sürüş teknolojisi diyebiliriz. İşte karşınızda “Umbra Black” Lexus Jet.

Dijital ortamda oluşan şekillere bakılırsa MIB Ajanları’na mevcut en iyi araç olacak bir duruşa sahip.

QZ 618 Galactic Enforcer Jet‘e dikkatli bakmasanız bile onun RC F spor otomobilden hatlarını aldığını anlayabilirsiniz. Lexus Pazarlama Müdürü Lisa Materazzo “Lexus jet, Lexus markasının geleceğini yansıtıyor. Uzak, çok uzak bir gelecek! En gelişmiş uzaylı savaş teknolojisi, performans ve sofistike stiliyle kendi sınıfında tek.” şeklinde yorumladı.

Asfalt üzerinde dönüşebilen siyah bir RC F sizce nasıl olurdu?

Yöneticinin de dediği gibi QZ 618 Galactic Enforcer Jet, henüz çok çok uzak geleceğin bir araç modeli. 1990’larda bunun için 500 yılda anca diye cümleye başlayacakken, teknolojinin 21. yüzyılında ve 2019 senesindeki haline bakınca sınırları 70 ile 100 sene arasına indirmenin mümkün olacağını düşünüyoruz.

Jetin yüz hatları ve özellikle ızgara kısmı spor modelden alıntı. Bir uzay aracı için gerekli olan tüm keskinlik kesinlikle RC F’te var. Daha doğrusu tüm Lexus ürün gamında. Bundan yararlanmaya çalışan tasarımcılar, Umbra Black gövde boyasıyla yana açılan kanatlara sahip QZ 618 Galactic Enforcer’i ortaya çıkarmışlar.

Diyelim ki gerçekten de Lexus bunu çalıştırmak istiyor?

Filmlerden yola çıkarak aracın gezegenler arasını birkaç saniyede alması gerekiyor. Men in Black ekibi Quasar Güç Kaynağı Teknolojisi (QPST) yüklü bilgisayar sunucu dahilinde, en yakın Altif Galaktik Çekirdek gücü kullanarak, evrende işte o saniyelik gidişleri yapacak.

Lexus’un bu ismi seçmesinde, kara delikten sonra bulundurduğu Quasi-Stellar Object ile QPST destekli tüm Lexus araçlarının sonrası için adlandırılmasıdır.

Sony Pictures’ın yönetmeni Jeffrey Godsick, “Lexus RC F spor kupası ve QZ 618 Galaktik Enforcer jet, Siyah ajanlardaki Erkekler ekibimiz için galaksiyi korudukları için mükemmel araçlar sunuyor” dedi.

Bilimkurgu konulu filmin siyah Japon jetinin özelliklerine geçelim!

QZ 618 Galactic Enforcer Jet IGPS (Inter-Galactic Positioning System), Amazon Alexa, Gama ışın farları, sonsuz ölçekleme teknolojisi, üç farklı sürüş modu, evrendeki tüm ortamlara uyumlu 31 noktalı koltuklar, Lexus safety sistemi ve Enforcer paketine sahip.

Men: Black in International’in RC F’ten dönüşümlü jeti korkutucu ve oldukça da karizmatik. Bize göre film için en uygun otomobil-jet ikilisi olmuş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum