Yatırım yapmaya başla!

Sıvı Nitrojenin Benzin Üzerindeki Dondurucu Etkisi!Yeryüzündeki çoğu madde etkileşim sonucunda değişime uğrar ve bu etkileşimlerin birçoğu insanlar tarafından yapılır. Maddelerin katı, sıvı ve gaz haline göre bu etkileşimler değişiklik gösterebilir.

Bu maddelerin üzerinde yapılan deneyler çoğu zaman kimyasal laboratuvar ortamlarında yapılıyor fakat evde yapılan bu tarz küçük deneyler de vardır. Şimdi sizlere bu deneylerden birini sunacağız. Videoda izlediğiniz gibi sıvı nitrojen ile benzin donduruluyor.

Bu tarz deneylerin, bu alanlarda yeteri kadar bilgisi olan insanlar tarafından yapılması deneyi yapan kişinin ve çevrenin sağlığı için büyük önem taşır. Yukarıdaki videomuzda bu deneyin yapılma anlarına ait görüntüleri izleyebilirsiniz Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum