Yatırım yapmaya başla!

Sırbistan’da Şaşırtıcı Şekilde C – Serisi Coupe’nin Üzerine “Mercedes Çöp Kutusudur” Yazılmış!

Belgrad'ta C Serisi Coupe alan bir iş adamı, kısa sürelerde yaşadığı arızalar nedeniyle Mercedes'e ateş püskürmüş...
Sırbistan’da Şaşırtıcı Şekilde C – Serisi Coupe’nin Üzerine “Mercedes Çöp Kutusudur” Yazılmış!

Otomotivcilerden biri yine birisini fena kızdırmış. Kimi zaman internette lüks ve pahalı otomobillerin sahipleri tarafından beyzbol sopasıyla param parça edildiğine şahit olmuştuk. Öte yandan bu yolu seçemeyenler de özenle hazırlanmış, okunaklı bir şekilde pankartlar hazırlayıp aracının her bölgesine yerleştiriyor.

“Otomotiv şirketi Vs Müşteri” kavgası bu sefer Sırbistan’ın başkenti Belgrad‘tan geldi. Mağdur kişi, spor Mercedes’ini yeni almasına rağmen bir takım sıkıntılarla karşılaşmış ve firmadan beklemediği cevaplar almış. Bunlar neymiş hep birlikte bakalım!

Sırplı iş adamına ait C Coupe’nin bazı parçaları erken deformasyon olmuş.

Kapılarda Boşnak diliyle yazılmış olsa da “Mercedes çöptür, 30.000 km’de biten debriyaj balatası garanti kapsamında değildir.” yazıyor. Sosyal medyada çılgınlar gibi paylaşım alan bu olayda Mercedes suçlu gösteriliyor.

Anladığımız kadarıyla ilk debriyaj 13 bin km’de değişmiş.

İş adamını bu kadar kızdıran, C-Coupe’nin daha 13 bin kilometrede debriyaj setinin değiştirildiği ve Mercedes’in bunu kabul etmediği!

Bunun ücretini cebinden ödeyen Sırp vatandaşı, aynı şeyleri 17 bin km sonra yeniden yaşamış ve Alman marka yine kullanıcı hatası olduğunu raporlamış.

Debriyaj gibi araç sistemleri, kullanıcısının hatasından dolayı arıza yapma olasılığı oldukça yüksek. Ancak bunun ömrü 100.000 km’de değil de 60.000 km’de biter! İş adamının yakındığı ve Mercedes’e çöp diyecek kadar yaşadığı olay ise yalnızca 30 bin km içerisinde gerçekleşmiş.

Mercedes konuyla ilgili bir açıklama yapmamış. Yapar mı onu da bilmiyoruz. Ancak ne olursa olsun bize göre müşteriyi koruma amaçlı ve kötü bir imaj oluşturmaması için C Coupe’nin debriyajı garantiye sokulmalı! Bu konu hakkında sizin görüşleriniz nelerdir?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum