Yatırım yapmaya başla!

Sıra Dışı Bir Avlanma Yöntemiyle Göldeki Canlılar Nasıl Yakalanır İzleyin!Avlanmak, geçmişten bu yana insanların ve diğer canlıların hayatta kalabilmesi için önemli bir etkendir. Günümüzde balıkçılık ve avcılık oldukça ilgi görüyor. Bu videomuzda sizlere farklı bir avlanma yönteminden bahsedeceğiz.

Göldeki su canlılarını avlamak için kullanılan bu yöntemin ilk aşaması, uzun ve yeterli kalınlıkta olan bambuları kesmek oluyor. Daha sonra gölün kenarına bir çukur kazılıyor ve kesilen bambular bir ucu gölün içinde diğer ucu ise çukurun içinde olacak şekilde eğimli olarak sabitleniyor. Sonrasında kazılan çukurun içi göldeki su ile dolduruluyor, bambuların iki ucuna yem ekleniyor ve çukurun üzeri ağaç dalları ile kamufle ediliyor.

Son olarak bu düzenek bir gece bekletildikten sonra çukura gelen canlılar toplanıyor. Bu ilginç ve pratik avlanma yöntemine ait görüntüleri yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum